Suplementacja mężczyzn przez cały rok

26 sierpnia

W ostatnim czasie bardzo dużo uwagi poświęca się suplementacji kobiet. W zależności od potrzeb dostępne są zarówno tabletki jak i popularne shoty. Wielu z Nas zapomina jednak o Naszych drugich połówkach - mężczyznach. Mimo tego, że od dawna na rynku dostępne są suplementy przeznaczone wyłącznie dla panów, wciąż nie są tak bardzo popularne jak te dla płci pięknej. 

Już jakiś czas temu wspólnie z Pawłem postanowiliśmy w znacznym stopniu zadbać o swoje zdrowie. Pandemia oraz stres związany z nią były głównymi czynnikami, wpływającymi na tę decyzję. Oprócz tradycyjnych tabletek do Naszej codziennej diety włączyliśmy jeszcze shoty o różnym przeznaczeniu. Poniżej możecie poznać nowość od marki Pharmovit przeznaczoną dla Panów. Jest to polska marka specjalizująca się w suplementach zawierających ekstrakty roślinne. Ich najważniejszą zaletą jest czysty skład, czyli brak sztucznych wypełniaczy, które organizmowi nie są do niczego potrzebne.

Firma posiada własną linię produkcyjną i może pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Sama magazynuje surowce i wyroby gotowe, co pozwala jej zagwarantować najwyższą jakość wyrobów od etapu zbiorów poprzez produkcję aż po przechowywanie.

Pierwszy produkt, jaki chciałabym przedstawić to PHARMOVIT Stawy, chrząstki, mięśnie Jest to suplement diety stworzony na bazie wody i naturalnych koncentratów owocowych. W jego skład wchodzi hydrolizowany kolagen, ekstrakty roślinne, siarka organiczna, glukozamina, chondroityna oraz witaminy B12, C, D, K2. Kolagen stanowi główny składnik tkanki łącznej oraz wchodzi w skład m.in. kości, stawów, chrząstek, skóry oraz włosów i paznokci. Glukozamina to naturalna substancja wytwarzana w organizmie. Występuje w stawach oraz tkance łącznej. Wraz z chondroityną jest istotnym budulcem tkanki stawowej. Produkt zawiera naturalnie występujące cukry. Posiada owocowy smak i jest zamknięty w buteleczki o pojemności 120 ml. Jest to bardzo wygodna forma, ponieważ możemy ją zabrać ze sobą wszędzie.
Kolejny produkt to PHARMOVIT Kolagen Jest to to suplement diety stworzony na bazie demineralizowanej wody oraz naturalnych koncentratów owocowych. Zawiera hydrolizowany kolagen (z kolagenu typu I i III), kwas hialuronowy, ekstrakty roślinne, cynk, witaminę C oraz witaminy z grupy B. Kolagen stanowi główny składnik tkanki łącznej oraz wchodzi w skład m.in. skóry, włosów, paznokci, kości oraz stawów. Kwas hialuronowy jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Kolagen zawiera naturalnie występujące cukry. Podobnie jak w przypadku produktu powyżej ma owocowy smak i znajduje się w takich samych buteleczkach. 
Przed nami okres jesienno-zimowy warto więc zadbać o swoje zdrowie wcześniej stosując odpowiednie suplementy. Jest to szczególnie ważne ze względu na pandemię. Z doświadczenia wiem, że nawet jeśli dopadnie nas przeziębienie, przejdziemy je łagodniej niż w przypadku braku dodatkowej suplementacji. Marka Pharmovit oferuje szeroki wachlarz produktów wspomagających zdrowie, więc każdy z nas znajdzie w ich asortymencie coś dla siebie. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram