Idealny prezent na Walentynki od Printu.pl

30 stycznia

Jaki jest idealny prezent? Moim zdaniem to taki, który wywołuje mnóstwo emocji, taki do którego chcemy wracać bardzo często i opowiadać o nim bliskim osobom lub znajomym :) Ale czy taki idealny prezent istnieje? Oczywiście, że tak! My kobiety przykładamy ogromną wagę do tego, aby prezent na Walentynki dla chłopaka czy męża był jak najbardziej udany. Oglądamy, wyszukujemy, czytamy opinie. Dla mnie osobiście ważne jest również to, aby zaskoczyć Męża :) 
W tym roku chciałabym, aby prezent na Walentynki dla Niego miał charakter wspomnień. Jesteśmy razem już 11 lat, więc mamy co wspominać :) Przez ten okres było mnóstwo wzlotów i kilka upadków, całość wzmocniła Nasze więzi jeszcze bardziej. Oboje możemy na siebie liczyć i wspierać się nawzajem :) W jaki sposób najlepiej ukazać Nasz związek? Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest fotoksiążka. Dzięki niej Nasze wspomnienia pozostaną z Nami już na zawsze :) Możemy ją stworzyć i zamówić na Printu.pl
Bardzo lubię projektować fotoksiążki, dzięki szablonom mogę stworzyć pamiątkę taką jaką chcę mieć w domu lub podarować bliskiej osobie, a nie to co proponuje mi sztywno firma. Do wyboru mamy różne rozmiary oraz rodzaj papieru. W zależności od Naszych preferencji możemy również wybrać rodzaj oprawy. Jeśli macie obawy co do tego, czy wśród szablonów znajdziecie ten, który podoba Wam się najbardziej, nie martwcie się, wybór jest naprawdę duży. Po wyborze szablonu możecie zmieniać układ, tło czy dodawać swój tekst.
Sami przyznacie, że tworzenie swojej fotoksiążki jest zarówno świetną zabawą jak i sprawieniem ogromnej przyjemności bliskiej osobie :) Po zamówieniu produktu nie pozostaje Nam nic innego, jak tylko czekać na reakcję drugiej połówki :) Gwarantuję Wam, że ta reakcja będzie wyjątkowa!

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram