Różności z Rosegal

29 stycznia

Tym razem chciałam pokazać Wam zamówienie ze sklepu Rosegal. Co do Nas przyszło? Można śmiało powiedzieć, że jest to zamówienie typowo samochodowe :) Bo kto dba o swój samochód bardziej niż facet :D Jeśli czekają Was zakupy w sieci, śmiało możecie skorzystać z oferty sklepu Rosegal, szczególnie teraz przed Walentynkami :) 

Zacznę jednak od rzeczy, które zamówiłam z myślą o zdjęciach. Pierwsza z nich to tło. Oczywiście na zdjęciu na stronie sklepu wygląda bardzo ładnie. W rzeczywistości nie jest sztywne, wręcz przeciwnie, materiał mogę porównać do bluzki :) Kolory również odbiegają od tych ze zdjęcia oryginalnego. Tło jest lekko zielone :) Po zrobieniu zdjęć i zgraniu na komputer jest już lepiej, ale mimo wszystko w 100% nie jestem z niego zadowolona. (KLIK)
Drugą rzeczą jest łapacz snów. Identyczny jak na zdjęciu ze sklepu. Bardzo dobrze wygląda jako dekoracja i jako dodatek do zdjęć. (KLIK)
Czas na rzeczy typowo samochodowe. Pierwsza z nich to mini nawilżacz samochodowy. Mały, zgrabny, dobrze zrobiony. Możemy dodać do niego olejku eterycznego i w samochodzie rozejdzie się miły zapach :) (KLIK)
Druga rzecz to nazwijmy to ładnie czyścik samochodowy :) Zamówiony z myślą o likwidowaniu kurzu w zakamarkach. Jak wiecie Magda jest alergikiem, więc czystość w każdym pomieszczeniu to dla Nas podstawa. (KLIK)
Ostatnim artykułem jest uchwyt samochodowy z ładowarką. Przyznam szczerze, że bałam się o jakość, ale ku mojemu zdziwieniu uchwyt jest solidny i mocny. Dodatkowym atutem jest możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu. (KLIK) 
Z całego zamówienia nie przyszedł Nam wideorejestrator, chyba nie muszę opisywać miny Pawła kiedy dowiedział się, że artykuł został wyprzedany ;)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram