SQULA - nowoczesna platforma edukacyjna

22 stycznia

Jako rodzic staram się, aby czas wolny moich dzieci, a szczególnie Magdy był wykorzystany maksymalnie pożytecznie. Biorąc pod uwagę jej wiek i zainteresowania często sięgamy po zabawy edukacyjne. Szczególnie ostatnio zauważyłam, że Madzia z jeszcze większą chęcią liczy czy bawi się wyrazami. Jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że są w internetowym świecie pomocnicy, którzy czas poświęcony na zabawę łączą dodatkowo z nauką.
Takim pomocnikiem jest SQULA - nowoczesna platforma edukacyjna, rozwija talenty i zainteresowania dziecka. Sprawia, że nawet nie lubiane przedmioty stają się atrakcyjne. Dzięki Squli dzieci chętniej się uczą, a wiedza przychodzi sama. Platforma obejmuje zadania ze wszystkich przedmiotów szkolnych dla dzieci w wieku 3–12 lat, które wspierają samodzielną i systematyczną naukę. Są tworzone przez polskich nauczycieli i metodyków i są zgodne z podstawą programową MEN na rok szkolny 2017/2018.
Co zawiera SQULA:
- udostępnia interaktywne gry, quizy i filmy edukacyjne zachęcające do samodzielnej i systematycznej nauki,
- zawiera prawie 60 000 quizów i zadań dostosowanych do wieku i tempa nauki dziecka,
- obejmuje program nauczania wszystkich przedmiotów szkolnych w klasach 1–6 oraz edukacji przedszkolnej,
- jest zgodna z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2017/2018,
- jest dostosowana do wielu urządzeń – w ramach jednego konta możesz z niej korzystać na komputerze, tablecie oraz smartfonie,
- umożliwia rodzicom śledzenie postępów w nauce dziecka w panelu rodzica.

Dodatkowo dziecko zbiera wirtualne monety i wymienia je na prezenty. Każda dobra odpowiedź jest nagradzana wirtualnymi monetami w nagrodę. Można je następnie wymienić na prawdziwe prezenty w sklepiku Squli. Wirtualne nagrody zachęcają do systematycznej i samodzielnej nauki.
Jako rodzic masz dostęp do panelu rodzica:
- otrzymujesz cotygodniowy raport na temat wyników i postępów w nauce,
- dowiadujesz się, co sprawia dziecku frajdę, a co największe trudności,
- możesz wyznaczać cele i zachęcać dziecko do nauki, przesyłając mu motywujące wiadomości.
Gdy pierwszy raz pokazałam Magdzie SQULĘ była zachwycona. Estetyka platformy, kolorystyka i grafika jest idealna dla dzieci. Zadania są dobrane indywidualnie do wieku dziecka. Dla Naszych pociech jest to świetna zabawa, a dla Nas rodziców pewność, że Nasze dzieci spędzają czas pożytecznie. Jak wiecie Magda jest przedszkolakiem. W tym roku trafiła do grupy wiekowej 5-6 lat. Razem z nią chodzą do grupy dzieci, które przygotowują się do nauki w szkole. Przyznam szczerze, że miałam mnóstwo obaw czy dobrze robię posyłając ją tam. Okazało się, że Madzia świetnie sobie radzi, rozróżnia sylaby, głoski, sama pisze wyrazy. Liczenie sprawia jej ogromną radość. Z pomocą SQULI może rozwijać swoje umiejętności nie tylko z wyżej wymienionych przedmiotów. Interesuje się językiem angielskim, przyrodą i muzyką. Chętnie zagląda również do innych przedmiotów. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na SQULĘ i z czystym sumieniem mogę ją Wam polecić.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram