Dziecięcy Gamiss

07 stycznia

W dzisiejszym wpisie chciałabym pokazać Wam zamówienie ze sklepu Gamiss. Do tej pory zamawialiśmy rzeczy głównie damskie, tym razem postawiliśmy na coś dla Magdy :) Zamówienie złożyłam przed świętami, a przyszło dosłownie w tym tygodniu, a więc bardzo szybko. W sklepie tradycyjnie każdy znajdzie coś dla siebie :) Możecie śmiało skorzystać z przygotowanej wyprzedaży, bo ceny są naprawdę atrakcyjne. Czas na Nasze zamówienie:

P.S. Zdjęcia Magdy pokazują, że praca z dzieckiem narażona jest na różne humory modela ;)

Pierwsza rzecz na której zależało Nam najbardziej to kurtka dla Magdy. Bardzo fajna, materiał nie jest śliski co stanowi duży plus, pod spodem jest kożuszek, dzięki któremu kurtka jest cieplejsza. Może nie nadaje się na srogą zimę, ale na wczesną wiosnę lub jesień jak najbardziej :) (KLIK)
Drugą rzeczą jest świąteczna sukienka. Niestety oprócz takich plusów jak bardzo fajny wzór i dobry rozmiar jest jeden bardzo duży minus - materiał to poliester, bardzo wyczuwalny. Sukienka z pewnością przyda się do przedszkolnego przedstawienia i głównie z tą myślą była zamawiana (KLIK)
Trzecia rzecz to sukienka. Fajna, ciepła, materiał jest odpowiedni (cotton blend). Malutkim minusem są rękawy 3/4 :) (KLIK)
Oprócz ubrań postanowiłam zamówić naklejki na ścianę. Po przeprowadzce, która była w lipcu w Naszym domu w dalszym ciągu brakuje dodatków :) Dzięki tym naklejkom pokój Magdy nabrał dziewczęcego charakteru. Bałam się o to, w jakim stanie dostanę je, przyszły starannie zabezpieczone. Same naklejki nie są papierowe lecz silikonowe,więc jest to plus, bo można z nich zmyć zabrudzenie :) (KLIK) 
Kolejne naklejki wykorzystamy podczas Świąt Bożego Narodzenia :) Oprócz tego postanowiłam zamówić obrus z ciekawym drewnianym motywem, który posłuży mi jako tło do zdjęć. Materiał to len, bardzo fajny, jestem z niego ogromnie zadowolona :) (KLIK) (KLIK)
Ostatnia rzecz z zamówienia to lampka w kształcie jednorożca, która od razu powędrowała do pokoju Magdy :) Zasilana na dwie baterie AA LR6 daje fajny, ciepły blask :) Dodatkowo możemy zawiesić ją na ścianie, gdyż posiada otwory do montażu. (KLIK)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram