Aktywnie z Adidas Adipower

03 lutego

Paweł Ty biegasz??? To pytanie słyszę coraz częściej i z niesłabnącym niedowierzaniem. No bo jak to? Przecież nigdy nie robiłem nic dla swojego zdrowia, nie ćwiczyłem, nie byłem na diecie, a sport uprawiałem głównie przed telewizorem z oczywistymi akcesoriami - piwem, pizzą i chipsami. Ale wziąłem się za siebie :)
Gdzie pojawił się punkt zwrotny? Otóż, jak część z Was wie od sierpnia jestem żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej, a co za tym idzie podczas wcielenia na jednostce musiałem przejść test sprawnościowy. Słowo "przejść" jest tu kluczem, bo marszobieg na 3 kilometry zakończyłem jako przedostatni, więcej w tym marszobiegu maszerując niż biegnąc. Na mecie było mi wstyd... Mam raptem 35 lat, a sprawności 0. Gdy patrzyłem na plecy mijających mnie czterdziestolatków, a i nawet kilku starszych, wypluwając płuca na kolejnych okrążeniach marszu, a nie biegu podjąłem decyzję: WSTAJĘ Z KANAPY!
Myślicie pewnie, że potem było już z górki? Otóż nie... A to się nie chce, a to są inne niezwykle ważne, a na pewno od biegania ważniejsze sprawy, itd, itp. Wiecie sami jak jest - człowiek jest z natury wygodny :) Ale zmobilizowałem się i zacząłem. Biegam, oczywiście nie maratony, ale te 3 kilometry już przebiegam, ćwiczę ogólnorozwojowo i zjadam mniej słodyczy (bo jak żyć bez słodyczy) i nie podjadam.
Od pewnego czasu biega i ćwiczy ze mną antyperspirant Adidas Adipower. A mój nowy przyjaciel ma wiele zalet:  
• Do 72 godzin ochrony przed poceniem
• Maksymalną skuteczność niezależnie od stopnia wysiłku – inteligentna technologia reaguje na wzrost temperatury mojego ciała podczas wysiłku
• Długotrwałą ochronę przed poceniem i przykrym zapachem
• Zapach, który zmienia się w zależności od intensywności mojego dnia, uwalniając nowe, orzeźwiające nuty
• Nowoczesny design opakowania, wygodny w użytkowaniu 
Czego chcieć więcej - teraz razem osiągamy kolejne cele, które sobie stawiam. Chcieć to móc. TY też możesz!

Wpis powstał w ramach kampanii Adidas Adipower na zlecenie trnd.
Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram