Jak ubrać dziecko zimą? - test odzieży marki Lemon

20 lutego

Tegoroczna zima wyjątkowo dała Nam w kość. Nie było to spowodowane ogromną ilością śniegu czy syberyjskim mrozem, a chorobami, które non stop się Nas trzymają :( I o ile do tej pory dzielnie walczyłam z zarazkami i wirusami przynoszonymi przez Madzię z przedszkola, tak w końcu poległam :( Od tygodnia mam bardziej męski głos niż mój Mąż i kaszel, który momentami wyrywa kapcie z nóg :( 
W związku z choróbskami Nasze wyjścia z domu są mocno, mocno ograniczone. Pamiętam drugą zimę Madzi, kiedy na podwórku byliśmy częściej jak w domu, sanki, spacery, śnieżki itd :) Tęsknię za taką zimą, serio :) 
Kiedy już decydujemy się na wyjście z pomocą przychodzi Nam odzież od Lemon. A dokładniej komplet zimowy. Pewnie powiecie: "Komplet, jak to komplet, kurtka, spodnie nic szczególnego" Otóż NIE! Już sam fakt, że jest to Nasza rodzima marka jest ogromnym plusem. Bardzo lubię wspierać polskie firmy i cieszę się, że jest ich coraz więcej :) Co jeszcze wyróżnia odzież Lemon? Przede wszystkim system Thermotex, na który składają się 3 warstwy:
1. Oddychający materiał zewnętrzny, który odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz, ale nie pozwala aby do środka przedostała się woda, zimno czy wiatr. 
2. Nowoczesna ocieplina, która charakteryzuje się unikalnym splotem włókien poliestrowych o zróżnicowanej strukturze. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie właściwej izolacji i równowagi cieplnej niezależnie od warunków użytkowania. 
3. Miękka i miła w dotyku podszewka, która zapewnia dziecku uczucie ciepła i komfortu. Dla dzieci do 2 lat podszewka jest wykonana w 100% z bawełny. Dla starszych dzieci jest to delikatny antyalergiczny microfleece.
Pewnie myślicie, że Magda ma pod spodem kilka warstw ubrań. Otóż nie, dzięki systemowi Thermotex Naszemu dziecku jest ciepło. Podczas Naszej wycieczki kilkakrotnie pytałam Magdę o to czy nie jest Jej zimno. Za każdym razem odpowiedź była taka sama: "Nie, jest mi naprawdę cieplutko". Jak widzicie na zdjęciach i filmie, komplet został bardzo aktywnie przetestowany, nie uległ żadnym uszkodzeniom. Przyznam szczerze, że bałam się czy nie będzie krępował ruchów dziecka. Jak zwykle moje obawy były nieuzasadnione. Magda bawiła się świetnie, nic nie krępowało Jej ruchów, czuła się komfortowo i wygodnie. 
Oprócz kolekcji outdoorowej na stronie Lemon znajdziemy również inne ubrania np. legginsy, bluzki, bluzy, buty czy spódniczki. Wszystko starannie wykonane gdyż misją marki jest "Ułatwianie dzieciom odkrywania świata" :) Przyznam szczerze, że dawno nie widziałam tak ładnych i jednocześnie wygodnych ubrań dla dzieci :) Jak przystało na prawdziwą dziewczynkę Madzia lubi kolor różowy, więc nie mogło go zabraknąć w bluzie i różnego rodzaju błyskotki, które możecie zobaczyć na bluzce z sarenką. Całość dopełniły bardzo wygodne i jednocześnie ciepłe legginsy, które nie krępują ruchów. Strój przypadł do gustu Madzi do tego stopnia, że jest jej ulubionym zestawem do przedszkola :)
Jeśli podobnie jak ja lubicie wspierać polskie marki, a do tego dbacie, aby Wasze dziecko czerpało z zabawy samą przyjemność to Lemon jest stworzone dla Was :) Aktualnie na stronie trwa wyprzedaż więc tym bardziej warto zajrzeć na stronę sklepu :) 


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram