iPhone - naprawiamy szybko i skutecznie z iSense.pl

05 lutego

Żyjemy w czasach, w których smartfon jest podstawą funkcjonowania. Służy Nam nie tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości, ale zastępuje również aparat czy komputer. Nie muszę Wam chyba wspominać, że marką, która zdominowała rynek w ostatnich latach jest Apple i popularny iPhone. Sama od kilku lat jestem posiadaczką takiego telefonu. Co sprawia, że jestem wierna tej marce? 

Jako kobieta zwracam uwagę przede wszystkim na design :) A ten w przypadku iPhone'a jest niezwykle elegancki i nowoczesny. Sam telefon charakteryzuje się prostą obsługą, mimo, że duże grono osób uważa, że jest wręcz inaczej. Mając dwójkę dzieci i prowadząc blog bardzo duży nacisk kładę na to, aby aparat w moim telefonie robił zdjęcia i nagrywał filmy w jak najlepszej jakości. iPhone spełnia moje oczekiwania w 100%. 
Mi osobiście się to jeszcze nie przytrafiło, ale statystycznie najczęstsze naprawy iPhone'a to: 
- wymiany szybek i LCD,
- naprawy przycisku HOME,
- naprawy po zalaniach,
- wymiany przełącznika wibracji,
- zdjęcia blokady simlock,
- naprawy mikrofonu, głośników,
- aktualizacji oprogramowania,
- odzyskiwania danych,
- wymiany portu ładowania,
- wymiany baterii. 
Znacie to uczucie kiedy Wasze dziecko bawi się Waszym telefonem, a ten niechcący wypada jemu z rąk i zamiast ekranu macie pajęczą sieć :D No właśnie... Koszmar każdego rodzica! Albo sytuacja kiedy Wasz telefon ulega zalaniu, nie życzę nikomu takiej sytuacji, ale nie mamy na nie wpływu. 
Co w tej sytuacji robimy? Najczęściej pod wpływem emocji i chwili pędzimy do pierwszego lepszego serwisu. I to jest Nasz błąd. Często takie serwisy chcąc zarobić na Nas nie wykonują należycie swojej pracy, bo się po prostu nie znają na markach. O wiele lepiej zrobimy oddając Nasz telefon, w tym przypadku iPhone do autoryzowanego serwisu takiego jak iSense.pl. Biorąc pod uwagę wartość sprzętu oraz to ile mam zdjęć i filmów, z pewnością wolę zaufać profesjonalistom. Mogę spać spokojnie i być pewna, że mój telefon wróci do mnie sprawny w 100%. Wiem, że w razie usterki zostaną użyte najlepsze części, a nie tanie zamienniki. Dodatkowym plusem serwisu jest to, że za niewielką kwotę możemy Nasz telefon wysłać kurierem. Bez wychodzenia z domu, szybko i solidnie :) Serwis iSense.pl oferuje naprawę całego asortymentu firmy Apple, w którego skład wchodzą: iPpod, iPad, iMac czy Macbook. Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram