JACK DANIEL'S TENNESSEE FIRE - ogień zimą

18 lutego

Kiedy dowiedziałam się o tym, że zostałam Ambasadorką nowego smaku Jack Daniel's na platformie Streetcom, od razu wiedziałam, że najbardziej zadowolony z niespodzianki będzie Paweł :) Wiadomo, że większość panów woli mocniejsze trunki od babskich likierów ;) Przejdźmy zatem do przedstawienia Naszego Bohatera :)

Jack Daniel's jest ikoną w świecie alkoholu. Whiskey tę produkuje się już od 1866 roku. Jest filtrowana przez ponad 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego. Ten proces trwa około 10 dni i nadaje jej charakterystyczny łagodny smak, który sprawia, że Jack Daniel's nie jest określany mianem bourbonu, lecz Tennessee Whiskey. 
Czym więc wyróżnia się Jack Daniels Tennessee Fire? Przede wszystkim jest to produkt o obniżonej zawartość alkoholu - 35%. Smak to połączenie tradycyjnej whiskey Jack Daniels Tennessee i cynamonu. Połączenie tych dwóch smaków jest zaskakujące przez to, że na początku wyczuwalna jest nutka słodyczy, która po chwili zmienia się w wyrazisty smak cynamonu. Mogę śmiało stwierdzić, iż jest to trunek idealny na tę porę roku, ponieważ rozgrzewa niesamowicie. 
Jak podawać Jack Daniels Tennessee Fire? Sposobów jest co najmniej kilka. Sugerowany sposób podawania to zmrożone shoty, czyli mocno zmrożony kieliszek i Jack Daniels. Tak po prostu, bez dodatków :) Nie od dziś wiadomo, że to co najprostsze jest najlepsze :) Drugi sposób to łączenie go z innym smakiem, np. polskim cydrem, jako drink :) Jeśli wolicie mocno rozgrzewającą propozycję, zróbcie grzańca :) Ja też myślałam, że jest to dziwny smak, ale myliłam się i to bardzo :) Idealnie pasuje na panujące obecnie mrozy :) 
Cieszę się, że na Naszym rynku dostępne są produkty, które zazwyczaj kojarzone były tylko z męskim gronem, a w połączeniu z jedną przyprawą (w tym przypadku cynamonem) stają się alkoholem delikatniejszym - bardziej damskim. Być może dzięki takim smakom, większa ilość Pań przekona się do tego rodzaju alkoholu :) 

Wpis powstał w ramach kampanii Jack Daniels Tennessee Fire organizowanej przez Streetcom
Pamiętaj - korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie. Wspieramy politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram