Łomża 0,0% - prawdziwy smak piwa bez alkoholu

29 maja

Piwo to najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy. Obecnie obok wody i herbaty jest najbardziej popularnym napojem na świecie. Mimo powszechnej opinii, że piwo sprzyja nadwadze i przyczynia się do powstania tzw. piwnego brzucha, wielu dietetyków i naukowców uważa, że piwo jest napojem bogatym w proteiny, witaminy i minerały, który jednocześnie leczy, orzeźwia i wybornie smakuje. Zmieniający się świat, potrzeby konsumentów, a także dążenie do oferowania klientowi coraz to nowszych wariantów piwa doprowadziło do powstania piwa bez alkoholu.
Powstaje jednak pytanie: czy piwo pozbawione alkoholu może mieć smak, zapach i kolor piwa tradycyjnego? Słowem: czy piwo bezalkoholowe to wciąż piwo? Tak, to jednak zależy od technologii produkcji. Łomża 0,0% to pełnosłodowe piwo pozbawione alkoholu. Proces wykorzystywany do przygotowania piwa Łomża 0,0% to dealkoholizacja – alkohol jest usuwany z piwa po zakończonym procesie fermentacji i dojrzewania piwa, dzięki czemu napój zachowuje swój piwny smak.
Piwo Łomża 0,0% jest świetną alternatywą dla tych, którzy szukają orzeźwienia oraz pełnego, piwnego smaku i chcą się nimi cieszyć bez żadnych ograniczeń. Dzięki wykorzystaniu dealkoholizacji, alkohol usuwany jest po zakończeniu procesu warzenia, dlatego nie musimy iść na żadne kompromisy jeśli chodzi o smak piwa. Piwo Łomża warzone jest tylko z trzech składników: wody, słodu jęczmiennego i chmielu. Jest to piwo jasne, bezalkoholowe, pasteryzowane. Łomża 0,0% to pełnosłodowe piwo o pełnym smaku, jednak pozbawione alkoholu – dokładnie 0,0% alkoholu i 100% piwa. To znaczy, że można je pić bez żadnych ograniczeń – o dowolnej porze. Jest to idealny wybór dla tych, którzy lubią aktywny tryb życia bez żadnych ograniczeń.
Bardzo przypadło mi do gustu piwo Łomża 0,0%. Przede wszystkim dlatego, że jako zawodowy kierowca mogę po nie sięgnąć każdego wieczora bez obaw, że następnego dnia nie będę mógł usiąść za kierownicę. Pokochałem je również za krótki skład: woda, słód, chmiel - tyle i aż tyle wystarczy by osiągnąć prawdziwie piwny smak. I to jest ten najważniejszy powód. Rezygnując z alkoholu producent Łomży 0,0% nie zrezygnował z wyrazistego, prawdziwego smaku piwa. Piwa, które jest po prostu smaczne. I którego warto spróbować.

Wpis powstał w ramach kampanii Łomża 0,0% na zlecenie Streetcom

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram