Wesoła farma DeAgostini - kolekcja dla najmłodszych

03 maja

Kolekcje dla dzieci cieszą się dużą popularnością. Nie jestem zaskoczona tym faktem, ponieważ sama jako dziecko zbierałam książeczki, które pojawiały się w kioskach systematycznie. Kolekcjonowałam komiksy, figurki dołączane do każdego egzemplarza. Dziś moje zainteresowania przeszły na dziewczynki, a wszystko za pomocą kolekcji "Wesoła farma" od DeAgostini

Wesoła farma to zbiór 70 książeczek ukazujących się co dwa tygodnie. Do każdego numeru dołączona jest książeczka w twardej oprawie o sympatycznych postaciach żyjących na farmie, do tego figurki zwierząt, ludzi oraz budynki i narzędzia gospodarcze, które tworzą wspaniałe tło do nauki i zabawy. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam książki i dołączone figury byłam bardzo miło zaskoczona. Strony są kolorowe, tekst napisany językiem prostym i zrozumiałym dla dzieci. Figurki wykonane są solidnie, nie ma mowy o połamaniu ich czy uszkodzeniu, ponieważ materiał jest bardzo mocny. 

Na zdjęciach poniżej przedstawiam Wam pierwsze trzy numery: Krowa, Koń, Farma. W pierwszym numerze dzieci poznają świat krowy, jej budowę, rytm dnia, czym żywi się latem, a czym zimą. Z ciekawostek możemy dowiedzieć się więcej o rasach krów. Dodatkowo w książeczce umieszczone są dwie historyjki, napisane w bardzo fajny sposób. 
Drugi numer Wesołej farmy to książeczka opowiadająca o koniach, z której możemy dowiedzieć się ciekawostek i informacji na temat tego właśnie zwierzęcia. Podobnie jak w przypadku części opisanej powyżej, tutaj również znajdując się informacje dotyczące wyglądu zwierzęcia, tego co robi w ciągu dnia, co je i czym się zajmuje w gospodarstwie. Historyjki związane z koniem chętnie czytaliśmy na dobranoc, są krótkie i z pewnością zainteresują maluchy. 
Trzecia część związana jest z całą farmą. Opisane są budynki, to co w nich się znajduje dziś, a co było elementem wyposażenia kiedyś. Myślę, że to jest najciekawsza książeczka, ponieważ część dzieci nie wie czym jest obora czy stodoła. Ciekawą rzeczą jest to, że w książeczce opisane są rodzaje domów, które możemy spotkać w różnych częściach Polski. Podobnie jak w poprzednich numerach tutaj również mamy dołączone historyjki. 
Kolekcja uczy dzieci, jak wygląda codzienne życie na farmie, a także jakie zwyczaje mają różne zwierzątka. Osoby, które zaprenumerują Wesołą farmę mogą liczyć na prezenty – kolorowankę z uroczymi bohaterami, kolorową matę wielkości 100x100 cm do ustawiania figurek i domków, pluszowy plecak z krówką czy bawełnianą piżamkę z logo kolekcji. Natomiast w Ofercie Premium prenumeratorzy otrzymają dodatkowe elementy do kolekcji – silos na zboże, chlewik, stodołę z sówką czy kombajn. 

Jeśli jesteście zainteresowani kolekcją robiąc zamówienie przez ten link https://bit.ly/2HferOZ  otrzymacie wyjątkowy prezent dla swojego malucha: zestaw magnesów na lodówkę z bohaterami „Wesołej farmy”. Koniecznie wpiszcie przy zamówieniu kod promocyjny PROMOFARMA2019, aby otrzymać ten prezent! Jestem pewna, że Wasze dzieci będą tak samo zachwycone kolekcją jak Magda i Marysia. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram