FLO Baby - hipoalergiczne produkty dla dzieci

12 maja

Jako mama dwóch dziewczynek dbam o to, aby produkty do prania ich ubranek były jak najbardziej naturalne, pozbawione sztucznych barwników oraz hipoalergiczne. Jak pewnie pamiętacie Magda zmaga się z atopowym zapaleniem skóry. Co prawda w ostatnim czasie problem Nas omija i mam nadzieję, że tak zostanie, jednak wolę dmuchać na zimne i ubranka, które przylegają do jej skóry prać w hipoalergicznych produktach. Marka FLO posiada płyny do prania oraz płukania, które stworzone są z myślą o najmłodszych. Linia Baby to produkty hipoalergiczne, przebadane dermatologicznie, pozbawione są barwników oraz sztucznych składników. 

Flo Baby to produkty, które mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka. Płyn do prania bielizny niemowlęcej i dziecięcej delikatnie, ale skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze plamy, a jednocześnie jest łagodny dla skóry dziecka. Koncentrat do płukania sprawia, że tkaniny stają się miękkie i delikatne w dotyku. Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych dzięki innowacyjnej formule myjącej skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia po mleku, sokach, kaszkach i deserach. Produkty nie zawierają barwników, fosforanów ani parabenów.

FLO Baby płyn do płukania ubranek dziecięcych
Płyn do płukania bielizny niemowlęcej i dziecięcej może być stosowany już od pierwszych dni życia. Sprawia, że tkaniny stają się miękkie i delikatne w dotyku. Nie powoduje podrażnień i łatwo się wypłukuje. Jest delikatny i bezpieczny dla skóry niemowlęcej oraz starszych dzieci. Nie zawiera barwników, spokojnie możemy używać go do płukania odzieży dzieci skłonnych do alergii i mających skórę wrażliwą. Produkt przede wszystkim zaskoczył mnie miłym i delikatnym zapachem. Środki czystości, których używałam do tej pory miały mdły zapach, tutaj mamy do czynienia z przyjemnym lecz nie drażniącym zapachem. Ciężko jest mi go określić, jednak nie pachnie jak typowe płyny do prania niemowlęcych ubranek. Po praniu odzież faktycznie jest miła i miękka w dotyku. Nawet najgrubsze ubranka, np. bluzy są przyjemne i bardziej miękkie niż dotychczas.

FLO Baby płyn do mycia smoczków, butelek i naczyń
Płyn jest uniwersalnym produktem przeznaczonym do mycia akcesoriów Naszych dzieci: smoczków, butelek, talerzyków, łyżeczek i zmywalnych zabawek. Dzięki innowacyjnej formule myjącej skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i pozostałości po mleku, sokach, kaszkach czy deserach. Łatwo się spłukuje nie pozostawiając osadów. Płyn jest hipoalergiczny, delikatny i bezpieczny dla skóry dłoni. Nie zawiera barwników, fosforanów ani kompozycji zapachowych, posiada neutralne pH. Produkt sam w sobie jest dość rzadki, jednak nie przeszkadza mi to, jeśli jest skuteczny to nie mam wymagań co do konsystencji. Co prawda smoczków nie posiadaliśmy, ale już butelki do mleka owszem. Bardzo dobrze domywa zarówno butelki, jak i naczynia. Nie muszę już płukać ich dwukrotnie jak miało to miejsce do tej pory. Podoba mi się to, że płyn nie wysusza dłoni i nie muszę stosować kremu do rąk po zmywaniu :)

FLO Baby płyn do prania ubranek   
Hipoalergiczny płyn do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych podobnie jak płyn do płukania może być stosowany już od pierwszego dnia życia. Dzięki innowacyjnej formule piorącej skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze plamy, a jednocześnie jest delikatny i bezpieczny dla skóry Naszych dzieci. Łatwo się wypłukuje, nie powoduje podrażnień. Nie zawiera enzymów, fosforanów, barwników ani wybielaczy optycznych. Polecany również do prania odzieży dzieci posiadających skórę wrażliwą i skłonną do alergii. Sprawdza się podczas prania białych i kolorowych rzeczy. Posiada delikatny i świeży zapach pozostający na ubrankach na dłuższy czas. O ile ubranka Magdy nie posiadają zbyt dużych plam, tak Marysia może się przebierać nawet 3 razy dziennie :) To gdzieś jej coś kapnie na bluzkę, to wytrze ręce o spodnie czy legginsy. Jest rekordzistką jeśli chodzi o brudzenie ubrań w Naszym domu. Płyn do prania zdaje u niej egzamin bardzo dobrze. Dopiera zarówno plamy po owocach, jak i kredkach. Nie muszę już maczać dodatkowo ubrań w odplamiaczu, sam płyn w zupełności wystarczy. Dodatkowo ubrania są przyjemne w dotyku i ładnie pachną. 

Linia FLO Baby zdała egzamin w Naszym domu na 5+ i pozostanie z Nami na dłużej. Nawet dziewczynki zauważyły, że ich ubranka pachną dłużej niż dotychczas, a do tego są bardziej miękkie. Dodatkowy plus to ich cena, nie wiem czy wiecie, ale produkty te kupicie poniżej 10 zł! Nie ma nic lepszego niż skuteczny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram