Wiosenna metamorfoza salonu

06 maja

O każdej porze roku staram się wprowadzać do wnętrz Naszego mieszkania jakieś zmiany. Dzięki nim pomieszczenia nabierają innego charakteru. W tamtym roku wraz z nadejściem wiosny postawiłam na dodatki typowo zielone. W tym roku chciałam wprowadzić do salonu coś innego, coś co wypełni pustą ścianę nad sofą. Zależało mi na tym, aby przedmiot, który wybiorę był spójny z innymi elementami pomieszczenia. Po przejrzeniu ofert kilku sklepów wybrałam Bimago, ponieważ asortyment, który oferują najbardziej przypadł mi do gustu.
Część osób z pewnością będzie sądzić, że salon jest monotonny, szary i ponury. Oboje z Pawłem chcielibyśmy uzyskać taki efekt. Dodatki stojące w innej części pomieszczenia sprawiają, że salon nabiera innego charakteru. W poprzednim mieszkaniu główny pokój był kolorowy co bardzo Nas męczyło. Stonowane kolory uspokajają Nas i sprawiają, że salon jest bardziej nowoczesny.  
Większość z Was pomyśli, że jest to obraz, tymczasem po przejrzeniu oferty sklepu wybrałam bardzo modny w ostatnim czasie plakat Betonowe Molo. Dlaczego akurat taki motyw? Całą rodziną uwielbiamy jeździć nad morze. Chcieliśmy mieć kawałek swojego morza w domu :) Plakat jest bardzo realistyczny, kiedy rozpakowałam go z kartonu zaniemówiłam widząc efekt. Dodatkowo chciałam, aby oprawiony był w czarną, minimalistyczną ramkę. Sam plakat zabezpieczony jest warstwą szkła akrylowego. Całość wygląda bardzo efektownie. Plakaty czarno-białe cieszą się dużą popularnością w ostatnim czasie, pasują do wielu wnętrz, charakteryzuje je prostota i jednocześnie elegancja.
Plakat dostępny jest w różnych rozmiarach i obramowaniach. Może wisieć zarówno w sypialni czy przedpokoju. Oczami wyobraźni widzę go również w kompozycji z innymi mniejszymi plakatami i myślę, że w przyszłości właśnie z ten sposób wykończę tę ścianę. 
Każdy dodatek jaki pojawia się w Naszym mieszkaniu sprawia, że nabiera on zupełnie innego charakteru. Plakat, który zagościł na dobre w salonie przypomina Nam o zbliżających się wakacjach, które spędzimy właśnie nad morzem. Jeśli spodobał się Wam plakat lub szukacie czegoś w zupełnie innym stylu zapraszam do sklepu Bimago oferującego obrazu i plakaty w kilkunastu kategoriach. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram