Visa Oferty - zwrot za zakupy na Twoje konto

05 kwietnia

Korzystam z karty debetowej wszędzie, gdzie mogę, bo wolę zapłacić zbliżeniowo niż nosić ze sobą gotówkę. Nie lubię też drobniaków, które później znajduję w każdej możliwej kieszeni. A od kiedy trafiłem na Visa Oferty i przy okazji płatności kartą uzyskuję dodatkowy cashback, gotówka w moim portfelu pojawia się tylko w wyjątkowych sytuacjach. Jak skorzystać ze zwrotu części gotówki wprost na swoje konto? To niesamowicie proste.

Swoją kartę Visa należy zarejestrować na visaoferty.pl lub poprzez aplikację mobilną. Następnie poprzez aplikację oraz drogą mailową otrzymujemy atrakcyjne oferty promocyjne do takich sklepów jak lodziarnie Grycan, sklepy Deichmann, H&M, Cropp, House, New Balance, Mohito, Intersport, Carrefour, Auchan, Decathlon, Taniaksiążka.pl, Intercars, Eventim, Telepizza oraz wiele innych. Oferty są atrakcyjne, a każdy znajdzie na pewno odpowiednią dla siebie i swoich zainteresowań. Możemy skorzystać z każdej oferty, którą wyśle Nam Visa, wystarczy, że ją wyświetlimy. Korzystamy z ofert promocyjnych płacąc zarejestrowaną kartą Visa u partnerów programu. Pieniądze wracają na Naszą kartę Visa, tj. konto bankowe, z którym karta jest powiązana w ciągu pięciu dni roboczych. Korzystając z programu Visa Oferty nie potrzebujemy kodów, kuponów i kart lojalnościowych, wystarczy spełnienie prostych warunków oferty i płatność kartą Visa. Rejestracja w programie jest bezpłatna i bardzo prosta. Do programu Visa Oferty może przystąpić każdy pełnoletni posiadacz wydanej w Polsce karty Visa, który jest polskim rezydentem. Ważne, by karta była przypisana do rachunku prowadzonego w złotówkach.
W regulaminie zapisano trzy wykluczenia. Uczestnikiem programu Visa Oferty nie może być osoba, która posiada kartę dla firm lub do użytku służbowego, kartę pre-paid Visa, tj. przedpłaconą kartę na okaziciela, której posiadanie nie wymaga podpisywania z bankiem umowy o prowadzenie rachunku, jakąkolwiek inną kartę Visa, która nie może być wykorzystywana w programie. Kwota zwrotu za jednorazową transakcję nie może być wyższa niż 760 zł. Dzięki temu zwrócona Ci kwota nie będzie podlegała opodatkowaniu. Nowe oferty w programie pojawiają w każdy piątek. Transakcje mogą być realizowane w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych. Koniecznie trzeba płacić „realnym plastikiem” lub korzystać z rozwiązań Visa Checkout, Apple Pay czy Google Pay. Transakcje portfelem elektronicznym nie uprawniają do korzystania z ofert. W programie Visa Oferty możemy zarejestrować maksymalnie pięć swoich kart płatniczych.

Jak widzicie na zdjęciu powyżej aktywnie korzystamy z możliwości oszczędzania z programem Visa Oferty. Jest to bardzo proste i robimy to przy okazji codziennych i tych niecodziennych zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie. Wy też możecie skorzystać razem z Visa. Visa Oferty.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram