Ambi Pur 3Volution Spring Awakening Lenor - zapach wiosny w Twoim domu

01 kwietnia

W kalendarzu mamy już wprawdzie wiosnę, ale za oknem jeszcze niekoniecznie krajobraz jest wiosenny, choć pewne oznaki zmiany pory roku można zauważyć. Tęskniąc za wiosną, tęsknimy również za zapachem wiosny, świeżym, pobudzającym i bardzo przyjemnym. Chcąc zachować wiosenny aromat na co dzień, w Naszym domu używamy odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution, który jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem odświeżającym pomieszczenia. Odświeżacz występuje w trzech wersjach zapachowych, ale Nam do gustu najbardziej przypadła wersja Spring Awakening.
Ambi Pur 3Volution Spring Awakening to odświeżacz powietrza o wiosennym zapachu, który ma również zdolność eliminowania nieprzyjemnych zapachów pochodzących od zwierząt domowych lub spalonego jedzenia. Aromatyczna mieszanka może wytrzymać do 90 dni odświeżając pomieszczenia w Naszym domu czy mieszkaniu, wypełniając je niezwykłym zapachem. Producent zastosował tu technologię Odour Clear, która usuwa nieprzyjemne zapachy. Co każde 45 minut odświeżacz uwalnia inny aromat z kolekcji 3 zapachów, przez co nie przyzwyczajamy się do tej samej woni. Odświeżacze elektryczne Ambi Pur są polecane do każdego pomieszczenia, któremu chcemy nadać niepowtarzalny charakter. Elegancka wtyczka umożliwia regulację intensywności zapachu w zależności od potrzeb i preferencji, a także zapewnia wyjątkową atmosferę w Naszym domu przez cały czas działania. 
Ambi Pur 3Volution Spring Awakening nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje. Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Ten delikatny i świeży zapach wprowadza w Naszym mieszkaniu pozytywny nastrój. Przy zwykłych elektrycznych odświeżaczach powietrza szybko przyzwyczajaliśmy się do zapachu, przez co z czasem przestawaliśmy je czuć. Odświeżacz powietrza Ambi Pur 3Volution dał Nam efekt nieprzerwanej świeżości. Świeżości, która trwa i wypełnia Nasz dom świeżym powiewem nadchodzącej wiosny.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram