Realizuj pasje i marzenia z Mastercard Bezcenne Chwile

30 kwietnia

Marzenia ma każdy z Nas. Mniejsze, większe, bardziej realne do spełnienia lub mniej. Moje marzenia staram się realizować na kilka sposobów. Jednym z tych sposobów na przeżycie bezcennych chwil jest łatwy i prosty program Mastercard Bezcenne Chwile, dzięki któremu realizuję swoje pasje i cele, płacąc kartą Mastercard i zbierając punkty. Program oferuje bogaty katalog nagród podzielony na 8 pasji, w ramach których można wybrać nagrodę. Są to: podróże, film i kultura, muzyka, rozrywka, kulinaria, pomaganie, zakupy i sport.
Aby móc zarejestrować się w programie, karta Mastercard z Naszego banku musi należeć do puli kart objętych programem. Po weryfikacji numeru karty będziemy mieli możliwość rejestracji w programie. Za każdą płatność kartą z logo Mastercard zbieramy punkty, które przybliżają Nas do wybranego celu. Aby osiągnąć wybrany cel, wystarczy, że będziemy wszędzie używać karty płatniczej zarejestrowanej w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Każda płatność kartą przybliża do nagrody, a każde 5 zł wydane u partnera programu to od 2 do 8 punktów. Z naliczania punktów są wyłączone wypłaty z bankomatów oraz doładowania portfeli elektronicznych takich jak: Revolut, Curve, Monzo, DiPocket, TransferWise i innych. W ramach programu możemy zarejestrować 10 kart z żółto-czerwonym logo.
Aby osiągnąć swój cel zdecydowanie szybciej, wystarczy robić zakupy u Partnerów programu. Za każde wydane 5 zł otrzymujemy od 2 do 8 punktów, ale u Partnerów programu znajdziemy także oferty specjalne zwiększające ilość otrzymywanych punktów. Za ich realizację otrzymamy superprzyspieszenie w drodze do celu. Kiedy Nasz cel jest już gotowy do odebrania, to znaczy, że osiągnęliśmy ponad 100% jego realizacji i możemy odebrać określoną liczbę nagród z danego celu. Niektóre nagrody mają limity, o czym zostaniemy poinformowani w procesie odbioru nagrody. Jeśli mamy więcej punktów niż wymaga tego odebranie nagrody z danego celu, przejdą one na nowy cel, który wybierzemy z katalogu.
Staram się dosyć aktywnie korzystać z kart Mastercard, a mam ich kilka w portfelu, i zdobywać punkty w programie, które następnie wymieniam na nagrody. Generalnie fajny jest ten program, bo nie dostajemy w formie nagrody gotówki, a możliwość ekscytującego przeżycia związanego z Naszą pasją. Udało mi się już odebrać nagrodę, więc zbieranie punktów nie jest ani trudne ani wymagające. Wydajemy pieniądze jak zawsze, a przy okazji dostajemy możliwość otrzymania vouchera na zakupy w sklepach związanych z Naszą pasją jako bonus.


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram