Somat Gold - najlepszy przyjaciel Naszej zmywarki

05 listopada

W momencie, gdy przeprowadzaliśmy się do nowego mieszkania, o dziwo najbardziej zależało mi na tym, aby kuchnia była tą moją wymarzoną - białą, z długim blatem i koniecznie w kształcie litery L. W tej mojej wymarzonej kuchni widziałam miejsce jeszcze dla jednego sprzętu - zmywarki, której do tej pory nie miałam. Dopóki Nasza rodzina liczyła dwie osoby, czyli mnie i Pawła, nie przeszkadzał mi brak zmywarki, ale kiedy osób przybyło, przybyło również naczyń ;) Niby dzieci nie zużywają całego kompletu talerzy, ale jednak tych naczyń trochę się nazbierało. A to Marysia jadła kaszkę, a Madzia kisiel, Marysia jabłuszko, Madzia pomidorową itd. 

Kiedy już miałam białą kuchnię, dużo miejsca na blacie roboczym, zmywarkę, która robiła za mnie to czego nie lubię, wypadałoby jakoś zadbać, aby było jej w Naszym domu jak najlepiej :) Do tej roli wybrałam nowy Somat Gold :) Dlaczego właśnie Somat? Dzięki nowej, ulepszonej formule Deep Clean Technology wnika i usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak: włókna zaschniętych płatków czy przypalone resztki jedzenia. Zapewnia większą wygodę użycia dzięki nowej tabletce w rozpuszczalnej folii oraz nowej wersji opakowania. 
Oto 12 funkcji myjących, które wyróżniają nową tabletkę Somat Gold:
1. Skutecznie myje.
2. Usuwa plamy.
3. Działa już w 40 stopniach.
4. Szybko się rozpuszcza.
5. Usuwa tłuszcz.
6. Chroni zmywarkę.
7. Nie niszczy naczyń.
8. Czyści przypalenia.
9. Posiada funkcję nabłyszczacza.
10. Zapewnia połysk naczyń.
11. Ma funkcje soli. 
12. Przyspiesza efekt suszenia. 
Na początku mojej przygody ze zmywarką bałam się wstawiać do niej mocno zabrudzone naczynia. Nie byłam pewna czy mój środek czyszczący poradzi sobie z zabrudzeniami. Po zmianie tabletek na Somat Gold różnicę widzę gołym okiem. Zarówno talerze, jak i garnki są dokładniej umyte, tłuszcz znika, a naczynia są bardziej błyszczące. Co prawda nie zdarzyło mi się przypalić obiadu, więc tej funkcji nie miałam przyjemności sprawdzić, ale myślę, że i w tej sytuacji Somat poradziłby sobie. 
Jak ustawiać naczynia w zmywarce? Temat niby banalny, ale wielokrotnie na forach internetowych spotkałam się z tego typu pytaniami.
- filiżanki wkładaj na górną półkę, najlepiej w rogach zmywarki,
- głębsze naczynia ustawiaj na środku zmywarki,
- garnki czy patelnie umieszczaj w dolnym koszu,
- sztućce stawiaj bez sortowania, trzonkami w dół,
- zawsze sprawdzaj czy ramiona spryskiwacza obracają się swobodnie.  
Ja już uzyskałam swój #EfektSomat :) Jestem zadowolona z tabletek, są łatwe w użyciu, spełniają moje oczekiwania, a co równie ważne często można spotkać je w promocji :D 

Pamiętajcie, aby tabletki przechowywać poza zasięgiem dzieci!

Wpis powstał w ramach kampanii Somat Gold organizowanej przez Rekomenduj.to


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram