Idealny plecak na wycieczkę - Mebelandia

18 listopada

Kilka dni temu pokazałam Wam zestaw składający się z torebki, kosmetyczki oraz nerki autorstwa Kasi z Mebelandii. Wpis został przyjęty przez Was bardzo ciepło i miło, dlatego dziś przedstawiam Wam kolejny niezbędnik, który towarzyszy Nam od pewnego czasu :) Jest to workoplecak, który idealnie sprawdza się podczas jesiennych wycieczek. Póki pogoda dopisywała staraliśmy się przynajmniej raz w tygodniu, a najczęściej w weekend pojechać na spacer do lasu czy parku.
Każda Mama zgodzi się ze mną, że na takie nawet krótkie wyprawy zabieramy niezliczoną ilość potrzebnych rzeczy. A to paluszki lub ciasteczka, bo przecież dzieci wsiadające do samochodu (nawet tuż po obiedzie) są od razu głodne, a to picie - oczywiście dla każdej panienki oddzielne, bo po każdym nawet najmniejszym posiłku należy popić ;) A to chusteczki nawilżane, bo małe rączki są tak wrażliwe na każdy najmniejszy okruch, że trzeba je od razu wytrzeć. Nie należy również zapominać o zapasowej pieluszce, bo w trakcie wycieczki może się zdarzyć wszystko. Mogłabym tak wymieniać w kółko i powstałaby naprawdę pokaźna lista. 
Wszystkie te rzeczy wymienione niestety nie mieszczą się do tradycyjnej listonoszki. Nawet jeśli wejdą to mam problem z zapięciem torebki i wolę nie ryzykować zgubienia na przykład najważniejszych dla moich dzieci rzeczy ;) Mebelandia wyszła na przeciw Naszym potrzebom i stworzyła workoplecak, który pomieści wszystko to co potrzebujemy zabrać ze sobą na spacer czy jednodniową wycieczkę :) Plecak, który widzicie na zdjęciu jest wykonany z przyjemnego i jednocześnie mocnego materiału. Po zapakowaniu wymienionych wyżej rzeczy miałam jeszcze miejsce na podręczną grę czy dodatkowe przekąski. Nosi się go wygodnie, bez żadnego dyskomfortu. Nawet, gdy plecak się zabrudzi możemy go wyprać w pralce i ponownie używać :) Kasia, właścicielka Mebelandii dokłada wszelkich starań, aby jej artykuły były jak najlepszej jakości. To widać w każdym detalu. W plecaku nie zobaczyłam żadnej wystającej nitki czy źle zszytego materiału. Jeśli szukacie czegoś co pomoże Wam w zapakowaniu rzeczy pierwszej potrzeby dla całej rodziny to workoplecak jest bardzo dobrym rozwiązaniem :)
Mebelandię możecie znaleźć na Facebooku (KLIK)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram