Odmień swój telefon z FunnyCase

06 listopada

Wraz ze zmieniającą się porą roku postanowiłam zmienić moje otoczenie. Już tak mam, że zmieniam dekoracje, pościel czy choćby kubki i przypasowuję je do tego co dzieje się za oknem. W salonie na dobre zadomowiły się wrzosy, a w sypialni pościel w kolorze delikatnego brązu. Chciałam również zmienić moje etui w telefonie, ale zależało mi, aby było nieco inne.
Postanowiłam, że wybiorę takie, które będzie się wyróżniało wśród moich jesiennych zmian. Na stronie funnycase.pl znalazłam mnóstwo wzorów i możliwości dzięki, którym Nasz telefon będzie wyglądał zupełnie inaczej. Wybrałam wzór, który w szare, jesienne dni będzie mi przypominał o gorącym i słonecznym lecie :) Zapewne pamiętacie, że jednymi z najmodniejszych motywów były flamingi oraz liście. Od razu wpadł mi w oko i wiedziałam, że będzie prezentował się rewelacyjnie. Etui jest silikonowe, takie jakie lubię najbardziej. Nie rysuje w żaden sposób Naszego telefonu. Zakłada się je bardzo łatwo, z czyszczeniem nie ma żadnego problemu, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i problem zabrudzeń mamy z głowy. 
Nie byłabym sobą gdybym nie pomyślała o etui dla Pawła. Jest o tyle łatwiej, że oboje mamy ten sam model telefonu. Wybrałam wzór z prostym napisem, ale nadającym jednocześnie charakteru. Podobnie jak w przypadku mojego etui to Pawła również jest silikonowe. Idealnie współgra z granatowym telefonem. Jest łatwe w czyszczeniu oraz funkcjonalne. 
Jeśli z bogatej kolekcji artykułów nic nie wpadnie Wam w oko, możecie sami stworzyć swoje wymarzone etui za pomocą kreatora. Wystarczy, że wejdziecie w odpowiednią zakładkę. Po wybraniu modelu telefonu, możecie wybrać rodzaj etui oraz materiał z jakiego zostanie wykonane. Następnie dodajemy swoje zdjęcie, które automatycznie zostanie nałożone na obudowę. I gotowe :) Możecie cieszyć się taką obudową o jakiej tylko marzycie :)
Co do jakości, oceniam ją bardzo dobrze. Posiadam etui od kilku tygodni i nie zauważyłam, aby gdziekolwiek się przetarło. Podobnie jest w przypadku obudowy Pawła, która jest używana zdecydowanie intensywniej od mojej. Oba etui nie są zarysowane, ani pęknięte. Mogę z czystym sumieniem polecić Wam taką formę odmiany telefonu :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram