Wzmocnij włosy z Halier Hairvity

23 września

Dotychczas wprowadzałam suplementację w sytuacji kiedy z moimi włosami, skórą lub paznokciami zaczynało się coś dziać. Włosy zaczynały wypadać, na skórze pojawiały się wypryski, a paznokcie łamały się jak zapałki. Zanim suplement zaczął działać problem narastał, a ja nie mogłam się z nim uporać. Najczęściej działo się tak w okresie jesiennym lub tuż po zimie. W tym roku postanowiłam zadbać szczególnie o włosy, ponieważ to z nimi mam największy problem :) Jesień wkroczyła w Nasze progi, tak więc jest to najlepszy czas, aby zadbać o swoje ciało, zanim jakikolwiek problem Nas zaskoczy.
O suplemencie Halier Hairvity czytałam sporo na blogach kosmetycznych, były to opinie pozytywne, więc byłam coraz bardziej skłonna do wypróbowania go. W 100% przekonałam się w sytuacji gdy moja przyjaciółka "uratowała" dzięki produktowi swoje włosy. Pomyślałam, że skoro pomógł tylu osobom, pomoże również mi wzmocnić przede wszystkim włosy i paznokcie. I tak oto, przy kolejnym już zamówieniu w sklepie Topestetic w moje ręce trafił suplement diety Halier Hairvity.  
Hairvity to innowacyjny produkt, który opiera swoje działanie na specjalnie dobranych składnikach wzmacniających i odżywiających. Zawiera między innymi kolagen oraz Amino-Complex™. Receptura wspomaga uzyskanie zdrowego i pięknego wyglądu włosów. Regularne przyjmowanie kapsułek sprawia, że włosy stają się elastyczne, mocne, lśniące i pełne życia. Dochodzi do redukcji rozdwojonych końcówek oraz zahamowane zostaje wypadanie włosów. Zostaje również wzmożony wzrost włosów, dzięki obecności biotyny. Hairvity radzi sobie z urazami mechanicznymi włosów (lokówka, farbowanie, rozjaśnianie itp.). Hairvity jest wyjątkowy ze względu na unikatową recepturę oraz specjalny dobór składników. W kapsułce zawarto tylko naturalne oraz bezpieczne składniki, które wpływają na kondycję i wygląd włosów. W suplemencie znajdziemy aż 20 specjalnie wyselekcjonowanych składników, które wzmacniają włosy od cebulek aż po same końce.
Wskazanie do stosowania suplementu to przede wszystkim wypadanie włosów, włosy słabe, bez życia, włosy zniszczone zabiegami chemicznymi, wysoką temperaturą itp., rozdwojone końcówki. Kapsułki należy stosować 2 razy dziennie, po posiłku. Zaleca się stosowanie przez min. 3 miesiące. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Produkt otrzymujemy w kartonowym pudełeczku. Same tabletki znajdują się w plastikowej buteleczce. To co od razu rzuciło mi się w oczy to łatwość otworzenia butelki, w związku z czym produkt musimy szczególnie trzymać z dala od dzieci. W środku znajduje się 60 dość sporych tabletek. Sam zapach jest nieprzyjemny, kojarzy mi się z karmą dla zwierząt. Już nie raz przekonałam się, że produkt ma działać, a nie pachnieć, tak więc jak najszybciej połykam tabletkę i problem zapachu mam z głowy ;) Co do działania to osiągam to co zamierzałam. Włosy są bardziej miękkie, lepiej się układają. Nowych baby hair jeszcze nie zauważyłam, ale być może po zastosowaniu kolejnych opakowań pojawią się. Dla mnie najważniejsze jest to, że mniej wypadają i są bardziej lśniące. Moja opinia dołącza do grona tych pozytywnych :) Jeśli kiedykolwiek będziecie zmagać się z problemami włosów, spróbujcie Halier Hairvity, pamiętajcie jednak, że zaleca się stosowanie suplementu przez minimum 3 miesiąca, wówczas efekt jest bardziej widoczny. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram