Jak miło rozpocząć dzień z cupcup.pl?

21 września

Na ranki spędzane na balkonie czekam całą jesień oraz zimę. Nie ma nic przyjemniejszego od kubka gorącej kawy wypitej przy porannych promieniach słońca. I choć do niedawna mogłam pomarzyć o wypiciu gorącej kawy, tak teraz delektuję się zarówno nią jak i chwilą dla siebie. Od kilku tygodni Marysia zaskakuje mnie każdego dnia, do tej pory zabawa zabawkami była nudna. Zdecydowanie bardziej wolała towarzystwo Mamy, niż klocków czy lalek. Nie odstępowała mnie na krok, co czasami (szczególnie przy wyjściu do toalety) było uciążliwe.
Oczywiście nie odbierajcie tego co napiszę jak żal czy skarżenie się na los Matki Polki. Po prostu Marysia była dzieckiem innym niż Magda, która zabawkami była zafascynowana od małego. W przypadku Marysi wszystko jest inne. Gorącą kawę znałam ze wspomnień, a przespane noce towarzyszą mi od około 3 miesięcy :) Kiedy w końcu nadszedł ten czas kiedy Marysia nazwijmy to "dorosła" moje życie również stało się inne. 
Do tej pory każde rozpoczęcie dnia było takie samo, nie dałam rady wstać z łóżka po nieprzespanej nocy, oczy same mi się kleiły. Kawę piłam na dochodzenie, a posiłki żyły swoim życiem. Na dodatek to wszystko działo się przed latem, czyli w okresie kiedy przesiadywanie na balkonie nie należy do najcieplejszych, szczególnie rano. A więc pozostało mi tylko czekać, aż nastąpi dzień, w którym będę mogła cieszyć się tą upragnioną chwilą. Nadeszła w najlepszym momencie - latem. Nie dość, że Marysia przesypia całe noce, to jeszcze zdarza jej się pospać do 8 czy 9 rano. Paweł odwozi Magdę do przedszkola, a ja tak się już przyzwyczaiłam do wcześniejszego wstawania, że zanim Marysia się obudzi mam chwilę dla siebie. Robię gorącą kawę, biorę ulubioną gazetę, siadam na balkonie i cieszę się chwilą. Uwierzcie mi, że taki poranek na świeżym powietrzu jest lepszy od zimnego prysznica :) Dzień staje się inny :) Serio!
Wiecie co jeszcze pomaga mi w tym, aby zacząć dzień w lepszym humorze? Kawa zrobiona w wesołym lub motywacyjnym kubku :) Właśnie takie kubki widzicie na zdjęciach. Pochodzą ze sklepu cupcup.pl i dzięki Nim uśmiech sam się pojawia na twarzy. Nie dość, że są ozdobione wyjątkowym motywem lub zdjęciem, to jeszcze materiał z jakiego są wykonane jest naprawdę bardzo dobry. To, co widzicie we wpisie to tylko mała część tego, co oferuje sklep, ceny są tak atrakcyjne, że spokojnie możecie wybierać po kilka sztuk, a na pewno nie zbankrutujecie. Oprócz kubków tradycyjnych, na stronie możecie znaleźć również kubki magiczne. Kiedy jest zimny wygląda jak zwykły czarny kubek. Jego magia zaczyna działać, gdy napełnimy go gorącym płynem. Pod wpływem temperatury kubek zmienia kolor. Czarny kolor powoli znika i ukazuje się nadrukowane na kubku zdjęcie. Wraz z obniżaniem się temperatury kubek wraca do swego pierwotnego wyglądu. Moim zdaniem jest to idealny prezent dla najbliższej osoby :)
Na koniec chciałabym zaproponować Wam taki poranek na świeżym powietrzu :) Zróbcie to choćby jutro, póki jest ciepło, uwierzcie mi, że cały dzień wygląda wówczas zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że jesień będzie dla Nas łaskawa i będę mogła jeszcze przez jakiś czas delektować się gorącą kawą w ulubionych kubkach i czasem spędzonym na balkonie :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram