NAC New American Concept – Wiosenne porządki w ogrodzie

04 marca

Za oknem jeszcze biało, jeszcze mróz za policzki szczypie, a w myślach już tęsknię za wiosną, zielenią, za Naszym działkowym ogródkiem i weekendach spędzonych na działce. Jeszcze grabki, szpadel i kosiarka grzecznie stoją w szopie i czekają... A to już niedługo :)
Czas obudzić się ze snu zimowego i pomyśleć o wiosennych porządkach - zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Dzięki profesjonalnym narzędziom europejskiego producenta sprzętu ogrodniczego NAC New American Concept bez problemu przygotujesz ogród do sezonu wiosennego, zadbasz o trawniki i ich nawodnienie, a także utrzymasz porządek wokół domu.
Firma NAC New American Concept jest jednym z najprężniej działających producentów sprzętu ogrodniczego w Europie. Kompleksowa oferta firmy NAC obejmuje: kosiarki, pilarki, kosy i podkaszarki, nożyce do żywopłotu, glebogryzarki, myjki ciśnieniowe, odkurzacze ogrodowe, aeratory, rozdrabniacze, pompy do wody, generatory, odśnieżarki oraz elektronarzędzia. 
Jak prawidłowo przygotować trawnik po zimie? Podejdźmy do tego profesjonalnie, wykorzystajmy rady ekspertów i najlepsze narzędzia. Poniżej pięć najważniejszych wskazówek:
1. Oczyść  glebę ze starej trawy
2. Nakłuj ziemię, by ją napowietrzyć
3. Pamiętaj o wałkowaniu
4. Uzupełnij ubytki trawy 
5. Zabierz się za koszenie, gdy trawnik się zazieleni :)
Więcej cennych porad ogrodniczych znajdziemy na stronie producenta:Wpis powstał w ramach kampanii NAC New American Concept na zlecenie Streetcom Polska.Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram