NaturalME - serum na zniszczone końcówki włosów

22 marca

Wśród kosmetyków otrzymanych na Spotkaniu Blogerek w Augustowie moją uwagę najbardziej przykuło serum na zniszczone końcówki włosów od NaturalME. Przyznam szczerze, że od pewnego czasu moje włosy, a szczególnie ich końcówki żyją własnym życiem. Włosy puszą się, są problematyczne jeśli chodzi o ich rozczesanie. Próbowałam kilku produktów, jednak problem za każdym razem powracał. 

To co przeczytałam o serum napawa mnie optymizmem, mam nadzieję, skład produktu sprawi, że moje włosy wrócą w końcu do stanu normalności. 
Z produktem marki NaturalME spotykam się po raz pierwszy. Podoba mi się, że jest on naturalny, skład produktu jest krótki i zawiera same naturalne oleje, co zastępuje syntetyczne silikony. Olej abisyński regeneruje suche i zniszczone włosy, nie obciążając ich. Wygładza porowate końcówki i zapobiega tak nielubianemu elektryzowaniu się włosów. Z kolei olej arganowy nawilża, dodaje blasku i poprawia sprężystość.
Intensywna kuracja dla zniszczonych końcówek włosów mieści się w plastikowej buteleczce o pojemności 75 ml z dozownikiem. Jak pewnie wiecie z wcześniejszych wpisów jest to moja ulubiona forma dozowania kosmetyków. Szata graficzna urzekła mnie od razu. Prosta, przekazująca najważniejsze informacje, to to co lubię. Wydajność produktu jest jak najbardziej na plus, na moje włosy, których jest dużo wystarczy niecała pompka. Serum można stosować na dwa sposoby: nakładając na mokre włosy - osobiście tak go używam, aby lepiej się rozczesywały lub na suche, kiedy widzimy niedoskonałości. Serum należy wmasować w końcówki, nie spłukując już włosów. 
Czy jestem zadowolona z działania kuracji? Na dzień dzisiejszy jestem pod wrażeniem działania serum. Włosy stały się bardziej nawilżone, czuję, że są zdecydowanie gładsze i mniej się puszą. Dodatkowym plusem jest zapach, delikatny i naturalny, nieco słodki. Mam nadzieję, że taki efekt utrzyma się na bardzo długo, serum zostaje ze mną na dłużej. Zapomniałabym wspomnieć o cenie, która jest bardzo atrakcyjna. Biorąc pod uwagę wydajność i działanie około 25 zł wydaje się kwotą niewielką :) Mogę z czystym sumieniem polecić Wam tę kurację, moje włosy są takie, jakie powinny być już od dawna i mam nadzieję, że tak już zostanie :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram