PRIVIST - sposób na szybką i tańszą rezerwację usług

28 marca

Żyjemy w czasach, w których Nasze społeczeństwo dzieli się na tradycjonalistów oraz na osoby, które idą z duchem czasów i próbują wszelakich nowości. W kwestii rezerwacji usług z kategorii Beauty & Wellness jest podobnie. Część z Nas woli tradycyjną formę, czyli telefon do salonu lub osobiste pójście i wybranie dogodnego dla Nas terminu. Druga grupa oszczędzając czas i pieniądze rezerwuje wizyty przez Internet. Chciałabym przybliżyć Wam tę drugą, zdecydowanie wygodniejszą formę. 

Privist.com to pierwszy na świecie portal branży Beauty & Wellness łączący klientów z niezależnymi usługodawcami pracującymi u siebie w domu lub dojeżdżającymi do klienta. Portal jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących np. fryzjera czy kosmetyczki oraz wygodnym dla usługodawców, ponieważ dzięki stronie docierają do szerszego grona klientów. 

Na stronie znajdziemy spis wszystkich dostępnych kategorii. Moim zdaniem jest to super opcja, ponieważ większość z Nas najczęściej korzysta z opcji "SZUKAJ", co zresztą również jest dostępne. Poruszanie się po portalu jest intuicyjne i przejrzyste. Sami zobaczcie :) 
Oto kilka kroków do rezerwacji wybranej przez Ciebie usługi:
1. WYSZUKAJ OFERTĘ NA KONKRETNĄ USŁUGĘ - wpisz w wyszukiwarce usługę, którą jesteś zainteresowana, dodaj lokalizację. Następnie wyświetli Ci lista profili usługodawców, których oferta odpowiada Twojemu zapotrzebowaniu. W kolejnym kroku możesz zmieniać filtry: datę, godzinę, zakres ceny oraz ocenę usługodawcy.
2. WYBIERZ USŁUGODAWCĘ - przejrzyj profil potencjalnego usługodawcy, zwróć uwagę na mini-biografię, zdjęcia i opisy wykonywanych prac.
3. Aby móc dokonać rezerwacji wymagane jest ZAŁOŻENIE KONTA i ZALOGOWANIE się do niego. Konto założysz bardzo prosty sposób klikając w ten Link.
4. DOKONAJ REZERWACJI - wybierz w panelu opcję "REZERWUJ", następnie potwierdź czas i miejsce realizacji usługi. W ostatnim kroku otrzymamy potwierdzenie mailowe oraz SMS z informacją o rezerwacji (dane kontaktowe do usługodawcy).
5. CIESZ SIĘ CHWILĄ DLA SIEBIE - po realizacji usługi zostaniesz poproszona o wystawienie oceny usługodawcy, w zamian prawdopodobnie dostaniesz od niego rekomendacje.
Biorąc pod uwagę to, że portal zawiera usługi oferowane przez osoby mobilne lub pracujące w domu ceny są bardzo atrakcyjne. Z pewnością każdy z Nas znajdzie tam coś dla siebie. Strona wciąż jest rozbudowywana o nowych usługodawców, więc możliwość wyboru dogodnej oferty będzie jeszcze większa.


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram