Buty dla odważnych - Serpentus marki Hooy

31 stycznia

Chcesz wyglądać niebanalnie? Jesteś oryginalny i niepowtarzalny? Zawsze idziesz swoją drogą? Produkty z logo Hooy to sposób na wyrażenie siebie!
Marka Hooy to odzież, obuwie i akcesoria dla odważnych ludzi nie bojących się konwenansów. To marka dla ludzi aktywnych, których życie jest pełne nowych wyznań, ludzi ambitnych, chcących wyglądać modnie i stylowo w każdej sytuacji.
Przez ostatnie miesiące miałem okazję nosić i testować buty marki Hooy model Serpentus w kolorze bordowym. Wersja w tym pięknym, głębokim kolorze to propozycja dla ludzi, którzy lubią ubierać się oryginalnie i nie boją się wyróżniać z tłumu. Model Serpentus powstał w sześciu wersjach kolorystycznych, w rozmiarach od 40 do 47. Powierzchnia buta wykonana jest w zależności od wersji ze skóry lub materiału tekstylnego. Wnętrze to miękki i wygodny materiał. Podeszwa obuwia wykonana jest z sprężystej, antypoślizgowej gumy. W zestawie oprócz butów i designerskiego pudełka otrzymujemy dwa komplety sznurówek: białe i w kolorze obuwie (barwa zależna od modelu). 
Serpentusy testowałem w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i w różnych miejscach, wystawiając je na próby deszczu, błota, śniegu, mrozu i słońca. Zawsze dawały radę i po testach dalej są w dobrym stanie. Buty nosi się dobrze, są lekkie i wygodne, nie powodują otarć i odcisków, a noga, nawet po kilku godzinach, nie męczy się. Dodatkowo obuwie pasuje do różnych stylizacji i nadaje się dla praktycznie każdego, w każdym wieku i miejscu.
Dziękuję marce Hooy za możliwość poznania i przetestowania obuwia.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram