Świat według Minionków

02 stycznia

Jaki jest świat według Minionków? Beztroski, rodzinny, pełny radości i ciepła... I taki właśnie był Nasz pierwszy dzień Nowego Roku :) Plan był prosty: zamykamy drzwi, okna, odkładamy telefony i laptopa i spędzamy ten dzień we trójkę! Pochłonięci pracą, świątecznymi porządkami zapomnieliśmy o tym jak beztrosko można spędzić chociażby jeden dzień :)Popcorn przygotowany, Minionkowy strój włożony, żelki czekają, picie jest więc nie pozostało nic innego jak włączyć PLAY :D Wczuliśmy się w ich świat w 100% i choć oglądaliśmy już film w kinie, śmiechu było tyle samo, a może i więcej :) Warto od czasu do czasu poczuć się dzieckiem i zapomnieć o otaczającym świecie :)

I nie ma w tym nic dziwnego, że Nasz dom zamienił się w Minionkowy świat, ponieważ Kevin, Bob i Stuart są bardzo popularni, a wśród dzieci wzbudzają mnóstwo pozytywnych emocji :) Kubek, żelki, koszulki czy zabawki to tylko część Minionków w Naszej rzeczywistości. 

Kiedy w Białymstoku w jednej z galerii organizowany był Dzień z Minionkami nie mogliśmy przegapić tej okazji. Kiedy jechaliśmy gdziekolwiek samochodem, Madzia z daleka widziała reklamy z wydarzeniem, więc nie było innej opcji jak pojechać na spotkanie z Minionkami. Malowanie twarzy czy dekorowanie pierników to tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Dla dzieci istne szaleństwo, a dla rodziców, lekcja cierpliwości spowodowana tłumem osób :) Ale czego nie robi się dla szczęścia dziecka... 


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram