Czworonożny przyjaciel - Wiem jak karmić

05 stycznia

Każdy kto posiada w domu zwierzę, i nie ważne czy są to rybki, chomik, papużki, kot czy pies, chce, by jego pupil był szczęśliwy i zdrowy. Dbanie o zdrowie to nie tylko odpowiednie warunki do życia, ale przede wszystkim zbilansowana dieta, która uwzględnia wszelkie składniki żywieniowe, by zwierzę było pełne energii i zdrowo rosło. Dbanie o zbilansowaną dietę powinno rozpocząć się już od wieku szczenięcego. Oczywiście stworzenie odpowiedniej diety w warunkach domowych jest bardzo trudne, więc warto sięgnąć po gotowe, ale odpowiednio zbilansowane produkty, dopasowane do wieku i wagi zwierzęcia.

Naszym pupilkiem jest Amik. Biszkoptowy kundelek, który jest z Nami już jakieś pół roku. Rośnie zdrowo, jest pełen energii i wigoru, całe dnie spędza na świeżym powietrzu poznając otaczający go świat. Aby Amik zdrowo się rozwijał i aby uzupełnić Naszą wiedzę na temat żywienia psa wzięliśmy udział w akcji "Wiem jak karmić" organizowanej przez producenta karmy Pedigree. Nasz Junior otrzymał specjalną paczkę z suchą karmą, saszetkami i przekąskami.


Pedigree Junior Vital Protection - sucha karma, która w pełni zaspokaja zapotrzebowanie na energię oraz składniki odżywcze,a także wspiera cztery obszary zdrowia psa: uzębienie, skórę i sierść, przewód pokarmowy i odporność.
Pedigree Junior - saszetka z mokrą karmą, kompletne jedzenie, łatwe do przyswojenia i zbilansowane, zawierające wapń i fosfor w odpowiednich proporcjach.
Pedigree Junior Denta Tubos - pyszna przekąska, która posiada unikalną teksturę i kształt specjalnie zaprojektowane dla zębów i dziąseł szczeniaków.
Jak widzicie Amikowi smakowało :)
Po więcej informacji zapraszam tutaj.
Wpis powstał w ramach kampanii "Wiem jak karmić".

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram