Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

10 maja

Przed Nami jeden z najważniejszych dni w Naszej rodzinie. 15 maja Magda przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Przygotowania do tej uroczystości rozpoczęliśmy z dużym wyprzedzeniem, jednak stres związany z nią nie mija. Oprócz tradycyjnych rzeczy związanych z komunią tj. alba, wianek czy świeca wspólnie z Pawłem postanowiliśmy podarować Magdzie wyjątkową pamiątkę. Od razu pomyśleliśmy o znanym Nam dobrze sklepie https://www.murrano.pl/ który ma szeroką ofertę pamiątek i prezentów na każdą okazję. 

Cała Nasza rodzina uwielbia oglądać zdjęcia, w związku z czym uznaliśmy, że najlepszym prezentem dla Magdy będzie wyjątkowy album na zdjęcia. Uwiecznienie wyjątkowych chwil w postaci zdjęć będzie pamiątką na wiele lat. Album zawiera 30 dwustronnych kart w kolorze czarnym, na których możemy pomieścić maksymalnie 240 zdjęć formatu 10x15 cm, 120 zdjęć w formacie 13x18 cm lub 15x21 cm. Album wykonany jest z najwyższą starannością. Oprawa jest twarda otulona gładką, białą ekoskórą. 
Innym, równie fajnym pomysłem na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej jest Biblia w etui z nadrukiem dla dzieci. Młodszym czytelnikom czasami ciężko jest zrozumieć tekst religijny. Dzięki temu, że Biblia urozmaicona jest kolorowymi obrazkami, dzieci mogą w łatwiejszy sposób wyobrazić sobie jej tekst, a tym samym zrozumieć go. Dodatkiem do Biblii jest drewniane pudełko wzorowane na książce, które możemy spersonalizować. 
Tradycyjną formą pamiątki pierwszokomunijnej jest medalik z łańcuszkiem. Komplet, który widzimy poniżej został wykonany z najwyżej próby srebra 925. Jego powierzchnia pokryta jest warstwą ozdobnego złota. Medalik zawiera postać Matki Boskiej Częstochowskiej. Pamiątka jest wykonana z najmniejszymi szczegółami. Razem z medalikiem otrzymujemy śliczne pudełko spersonalizowane. 
Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodziny. Warto zastanowić się i wybrać pamiątkę, która będzie dopasowana do najbliższej Nam osoby. Sklep Murrano to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, wybór prezentów jest naprawdę duży, a ich jakość najwyższa. 


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram