Markowy zegarek wcale nie musi być drogi!

08 maja

Jeszcze kilka lat temu byłam przekonana, że markowe zegarki są bardzo drogie. Wybierałam tańsze modele, które po jakimś czasie okazywały się bublem. Psuły się albo czerniały. Kiedy zgłębiłam temat zegarków znanych marek okazało się, że nie odbiegają zbytnio ceną od tych tańszych. Od tamtego czasu moje podejście do zegarków zupełnie się zmieniło. W dzisiejszych czasach możemy trafić na naprawdę dobre promocje i zakupić zegarek w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Jednym ze sklepów, który szczególnie wpadł mi w oko jest westwatches.pl/pl/ . Jeśli szukacie zegarka damskiego lub męskiego to jest to idealne miejsce. Wchodząc w zakładkę "marki", dodatkowo filtrując po wysokości ceny możemy wybrać zegarki popularnych marek w interesującej Nas kwocie. Często zdarza się, że mamy pytania odnośnie wybranego modelu, wówczas możemy zasięgnąć porady specjalistów poprzez :chat" znajdujący się w prawym, dolnym rogu. 

Zegarek damski, który szczególnie przykuł moją uwagę to GUESS NOVA GW0004L1. Klasyczny wygląd odbiega nieco od krzykliwego charakteru, ale idealnie pasuje do mojej osoby. Ostatnio rozglądałam się za połączeniem złota i czerni, więc tym bardziej ten zegarek jest dla mnie. Wygląd modelu może być dla części osób mylny, ponieważ przy bliższym spojrzeniu okazuje się, że bransoleta zegarka jest gumowa. Osobiście bardzo lubię tego typu rozwiązania, są wygodne, ręka się nie poci i nie powstają odciski. 

Drugim zegarkiem, który zainteresował Pawła jest CITIZEN ECO-DRIVE CHRONOGRAPH AT1190-87E. Klasyczna srebrna bransoleta w połączeniu ze sportową tarczą sprawia, że zegarek wygląda bardzo męsko. Osobiście bardzo podobają mi się tego typu modele, a mój mąż w swojej kolekcji takiego właśnie nie ma. Dodatkowymi funkcjami w jakie wyposażony jest zegarek są chronograf, tachymetr oraz datownik. Dodatkową zaleta zegarka jest jego marka - Citizen, której produkty cieszą się nieustającym powodzeniem. 

Klasyczne, sportowe czy modowe to tylko niektóre kategorie jakie możemy znaleźć w sklepie West Watches. Szeroki asortyment i zróżnicowane ceny sprawią, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Jest to doskonałe miejsce, w którym możemy kupić zegarek zarówno dla siebie jak i na prezent dla bliskiej osoby. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram