Najpopularniejsze akcesoria ślubne

08 września

Co prawda sezon ślubny małymi krokami zbliża się ku końcowi, warto jednak zatrzymać się na chwilę i sprawdzić co królowało w kończącym się sezonie na ślubach i weselach. Bywa tak, że pomysłowość par młodych zwala z nóg gości weselnych, zaskakując dekoracjami, niespotykanym pojazdem do ślubu czy wyjątkową suknią ślubną. W dalszym ciągu bywają pary, które stawiają na klasykę i skromność. Uważam, że nie jest to nic złego, każdy z Nas chce przeżyć ten wyjątkowy dzień na swój sposób, a my goście powinniśmy to uszanować. 

Tablice ślubne na samochód to dekoracja, która na dobre zadomowiła się w weselny klimat. Niewielkich rozmiarów dekoracja stanowi wyjątkowy element orszaku ślubnego. Oferowane na rynku tablice rejestracyjne na wesele prezentują się niezwykle oryginalnie do wyboru jest mnóstwo różnorodnych, kolorowych wzorów. Dzięki temu rejestracje ślubne podkreślą radosny nastrój, który udzieli się wszystkim uczestnikom weseliska. Biorąc pod uwagę, że podczas ślubu może nam się przytrafić różna pogoda, tablice wykonane są z najlepszej jakości materiałów, tak aby nie ulec zniszczeniu. Tego typu ozdoby to naprawdę niewielki koszt, a sprawią, że samochód którym będziemy podróżować do ślubu będzie wyglądał wyjątkowo. 

Dekoracją, która zwróciła moją uwagę w tym sezonie jest tablica powitalna. To świetny pomysł na dodatek do dekoracji ślubnej, aby przywitać rodzinę i znajomych np. przed wejściem na salę weselną. Dzięki personalizacji tablica nada niepowtarzalny charakter weselu. Dodatkowo tablica ze zdjęciem i napisem będzie miłym akcentem w tym Wyjątkowym Dniu. Dzięki nowoczesnej technice tablicę można idealnie dopasować do dekoracji panującej na sali weselnej. W zestawie otrzymamy tablicę koło, w której możemy umieścić dowolne zdjęcie, grafikę lub tekst oraz tablicę prostokątną, w której personalizacji podlega jedynie tekst. 
Elementem, który cieszy się ogromną popularnością od kilku lat jest pudełko na koperty ślubne. Każdemu z nas zależy na tym, aby Państwo Młodzi otrzymali prezent w tym wyjątkowym dla nich dniu, nikt nie chce aby koperta po prostu zaginęła w weselnym harmiderze. Pudełko to idealne rozwiązanie, dzięki niemu mamy pewność, że wszystkie wręczone koperty trafią do rąk pary młodej. Odpowiednio dobrany wzór pudełka będzie ozdobą tego dnia. 
Obecnie na rynku możemy znaleźć mnóstwo dekoracji, które dodadzą temu wyjątkowemu dniu elegancji. Każda z par może dopasować elementy pod swoje wesele, wybrać wzór, model czy wielkość poszczególnych dekoracji. Podoba mi się to, że firmy wychodzą na przeciw oczekiwaniom młodych par tworząc produkty zmieniające ślubny dzień w jeszcze piękniejsze wydarzenie. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram