Dekoruj swój dom z Tesa Powerstrips

25 lutego

W domu zwykle sprawdzają się proste i wygodne rozwiązania. A jeśli chodzi o aranżację, uwypuklenie we wnętrzu naszego niepowtarzalnego "ja" potrzebujemy często rozwiązań, które w łatwy sposób pozwolą Nam zamontować to i owo i nadać wnętrzu niepowtarzalny, osobisty styl. Szczerze mówiąc, gdy myślę, że muszę wyciągać wiertarkę, by na ścianie pojawiła się najprostsza dekoracja, mój zapał do zmian spada wprost proporcjonalnie do ilości pyłu wytworzonego przez wiertarkę i czasu poświęconego na montaż. W związku z tym szukałam innego, prostego sposobu na dekorowanie mojego otoczenia i... Znalazłam! Produkty montażowe Tesa Powerstrips.
Montaż z produktami Tesa Powerstrips to czysta przyjemność. Plastry montażowe przeznaczone są do płaskich i lekkich przedmiotów (max. 2kg). Można ich użyć do wieszania wszelkiego rodzaju dekoracji, przyborów kuchennych czy drobnych sprzętów biurowych. Dzięki plastrom nie musimy już wiercić otworów w ścianie tylko po to, aby coś powiesić. Do instalacji w technologii Powerstrips nie są potrzebne narzędzia ani specjalne umiejętności. Wystarczy tylko przetrzeć powierzchnię alkoholem lub środkiem do czyszczenia bez silikonu, przykleić plastry do przedmiotu i mocno docisnąć go do ściany.
Dzięki produktom firmy Tesa możemy dowolnie przemieszczać zawieszone przedmioty. Każdy obiekt przymocowany plastrami można zdjąć w każdej chwili. Wystarczy jedno pociągnięcie za plaster, równolegle do powierzchni, a przedmiot z łatwością odklei się od niej. Połączenie z klejem natychmiast zostanie przerwane i silne mocowanie ulega zwolnieniu. A co najważniejsze plastry nie pozostawiają po sobie i kleju ani śladu. 

Produkty Tesa Powerstrips to plastry różnej wielkości i haczyki białe czy transparentne. Dzięki nim jesteśmy w stanie w łatwy i prosty sposób udekorować Nasze mieszkanie czy dom. Czy chcemy klasycznie i uniwersalnie czy niekonwencjonalnie i z pomysłem we wnętrzach pokazać swoje pomysły i zdolności produkty firmy Tesa chętnie przyjdą Nam z pomocą. Mi pomogły spersonalizować Nasze mieszkanie i nadać mu indywidualny styl i Wam także pomogą. 

-------------------------------------------------------------------------------------------
W najważniejszych sprawach warto poradzić się profesjonalistów. Odpowiednio wykwalifikowane osoby doradzą Nam w kwestiach prawnych tj. odszkodowanie, windykacja czy egzekucja komornicza. Do grona takich osób należy kancelaria prawna www.aif.com.pl Lata doświadczenia sprawiają, że nie musimy obawiać się o pozytywne rozwiązanie Naszych problemów. Wystarczy powierzyć sprawę w odpowiednie ręce i czekać na jej zakończenie. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram