Zott Primo - jogurt naturalny z dodatkami

06 listopada

Masz chwilę przerwy? Chętnie zjadłbyś coś pożywnego "na szybko"? Doskonałym rozwiązaniem tej sytuacji jest jogurt naturalny z dodatkami. Pyszna przekąska nie tylko zaspokaja pierwszy głód, ale także świetnie smakuje i jest zdrowa. Drugie śniadanie, a może podwieczorek, przerwa w pracy czy treningu - Zott Primo to naturalny zastrzyk energii.
Jogurt Zott Primo to pierwszy dostępny na polskim rynku jogurt naturalny w dwukomorowym opakowaniu z dodatkami. W jednym kubeczku znajduje się jogurt naturalny bez dodatku cukru, a w drugim kubeczku pyszne dodatki: owocowe lub chrupiące. Zott Primo dostępny jest w ośmiu wariantach, z dodatkiem:
- musli czekoladowo-bananowego
- musli tropikalnego
- musli orzechowego
- musli miodowego
- soczystej wiśni
- słodkiej jagody
- rajskiej brzoskwini
- słonecznej truskawki
Dzięki społeczności trnd mieliśmy okazję do przetestowania wszystkich wariantów smakowych nowego jogurtu na polskim rynku. Zott Primo okazał się ciekawą alternatywą dla innych słodzonych jogurtów. Najbardziej posmakował mi wariant z brzoskwiniami i wiśniami. Jogurt posmakował również Naszej starszej córce Madzi, która mimo,iż jak każde dziecko kocha słodycze, z przyjemnością chrupała tropikalne czy orzechowe musli. Podsumowując dwutygodniowe testy jogurt Zott Primo to naturalny sposób na zaspokojenie chęci zdrowej i szybkiej przekąski. Polecam głównie tym, którzy lubią chrupiące lub owocowe dodatki połączone z jogurtem naturalnym.
Wpis powstał w ramach kampanii Zott Primo przeprowadzonej przez społeczność trndZobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram