PowerBank GP Battery na 5+

15 listopada

Nie wiem jak Wy, ale ja nie wyobrażam sobie życia bez telefonu czy tabletu! Nie wstydzę się tego, ponieważ dla mnie to kontakt ze światem. I choćby był to tylko świat wirtualny to nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania wiadomości, sprawdzenia prognozy pogody, wejścia na fb czy Instagram! Niestety żyjemy w czasach gdzie internet zdominował wszystko. Żeby nie było, że jestem uzależniona od nowoczesności to robię sobie odwyk... Kiedy jestem w pracy ;) Jak to mówią "Zawsze coś" :P

Ale wróćmy do tematu! Częste, a nawet bardzo częste korzystanie z telefonu czy tabletu wymaga mnóstwa energii. Nie oszukujmy się, ale ładowanie telefonu dwa czy trzy razy dziennie jest uciążliwe. Nie mówię już tu o sytuacji kiedy prowadzisz bloga, piszesz posty, dodajesz wpisy, czy chociażby robisz zdjęcia aparatem. Nie 5 czy 10 zdjęć, ale co najmniej dziesięć razy więcej, żeby wybrać te najlepsze. Nie siedzę cały dzień w pomieszczeniu, żeby mieć "przy sobie" gniazdko... Co wtedy? 

Wtedy na ratunek przychodzi PowerBank GP GL301, czyli przenośna bateria! Niezawodny sposób na to, aby korzystać z tych wszystkich dobrodziejstw XXI wieku wszędzie! To jest największy plus PowerBanku, możesz ładować telefon, tablet czy nawet aparat fotograficzny w każdym miejscu, bez dostępu do gniazdka, bez tych wpatrzonych oczu obcych ludzi w pubie czy restauracji, które mówią "Znowu kradnie prąd" :P Inne zalety? Proszę bardzo :) Możesz ładować dwie rzeczy jednocześnie, nie muszą być o tej samej mocy. PowerBank z łatwością sobie z nimi poradzi. Pewnie myślisz, że PowerBank jest spoko, ale i tak trzeba go co chwilę ładować, bo przecież nie wytrzyma tygodnia ciągle ładując sprzęty. I tu się mylisz :) Dla osób, które nie korzystają z PowerBanku regularnie, w standardowych warunkach przechowywania tj. w temperaturze pokojowej ok. 20 stopni i przy niskiej wilgotności, naładowany i nie użyty PowerBank może utrzymać energię przez... 3 miesiące! Kolejna zaleta: mieści się w damskiej torebce, a nawet w kieszeni. Nie przegrzewa się, co może łatwo zmylić osobę, czy aby na pewno działa skoro jest zimny ;) Działa i to bez zarzutów :) PowerBank naładuje każdy sprzęt mający wejście USB: telefon, tablet, aparat fotograficzny, odtwarzacz MP3, e-book, nawigację czy konsolę. Ma zabezpieczenie przed zwarciem i przegrzaniem się. Dodatkowo w zestawie z prezentowanym PowerBankiem jest kabel USB na micro USB oraz przejściówka do ładowania tabletów Samsung Galaxy Tab. 

Jedyną rzeczą jaka może Cię zmartwić to czas ładowania PowerBanku, który wynosi 12 godzin. Ale pomyśl z drugiej strony: czas potrzebny na naładowanie go jest adekwatny do jego pojemności :) Skoro energii ma wystarczyć na bardzo długo, podłączamy go do ładowania na noc i problem znika sam :)

Sami widzicie, że PowerBank GP GL301 od GP Battery ma same zalety :)
Wpis powstał w ramach współpracy z:
oraz GP Battery

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram