Podróż z GP Battery

07 listopada

Uwielbiam podróżować, uwielbiam odkrywać nowe miejsca, uwielbiam spędzać czas z rodziną :) Nie jest dla mnie problemem jechać z rocznym dzieckiem nad morze :) Wyjazd jak każdy inny, tyle tylko że byliśmy zapakowani po dach :D Takie tam drobiazgi dla dziecka :D Każdy rodzic wie o czym piszę :P

Ale jak już planuję jakąś podróż czy wycieczkę to lubię się do niej perfekcyjnie przygotować! Zawsze robię wcześniej listę rzeczy do zabrania. I choćbym jechała do Teściów na kilka dni to lista jest obowiązkowa :) A co znajduje się na liście? Tradycyjnie oprócz ubrań, kosmetyków, butów dla siebie, Pawła oraz Madzi, rzeczy bez których nie wyobrażam sobie podróży...

Jestem tradycjonalistką i oprócz nawigacji wierzę jeszcze w mapy :D W te ładnie zalaminowane :) I mimo tego, że nawigacja jest z Nami zawsze podczas wycieczek - mapa ma swoje miejsce w schowku :) Gorąca kawa w kubku termicznym to również obowiązkowy punkt do odhaczenia na liście :) Uwielbiam ten wzrok Pawła kiedy wsiadam z gorącą kawą, a On za każdym razem myśli, że w końcu nadejdzie taki dzień, że mi się wszystko wyleje ;) (Wiecie jak każdy facet lubi swój samochód :D) Kolejnymi rzeczami obowiązkowymi są przekąski i czasoumilacze dla Madzi :) Warto mieć 2-3 zabawki które dziecko lubi a może wręcz uwielbia :) W większości przypadków wystarczy tablet :P Ostatnią rzeczą którą muszę mieć w samochodzie to ładowarka samochodowa! Takie maleństwo, które ratuje Nas w podróży :) 

Odkąd mamy możliwość testowania ładowarki firmy GP Battery uwierzcie mi, że wsiadam do samochodu spokojniejsza o to, że tym razem sprzęt się nie popsuje, że bezpiecznik wytrzyma, i że po podłączeniu usłyszę ten magiczny sygnał ładowania telefonu :) Suma pieniędzy wydanych na bezpieczniki wystarczyłaby pewnie na zakup porządnej ładowarki, ale wiecie jak to jest... Człowiek zawsze myśli, że może tym razem się nie popsuje ;)

Ale przejdźmy do rzeczy... Maleńkie cudeńko od GP Battery zmieści się wszędzie! W schowku, torebce, kieszeni :) Ładowarka jest praktyczna, możemy ładować trzy przedmioty jednocześnie bez obawy o to, że ładowarka nie podoła :) Oczywiście możecie wybrać wersję z jednym wejściem USB lub z dwoma, ale osobiście (jako rodzic) polecam Wam ładowarkę taką jak na zdjęciach. Będziecie mieć pewność, że i Wasze telefony i np. tablet czy konsola można w każdej chwili naładować. No właśnie, jeśli chodzi o to, co możemy ładować... Wszystko co posiada kabelek USB: telefon, tablet, aparat, konsolę, odtwarzacz MP3. Zgrabna obudowa nie przeszkadza innym przedmiotom leżącym obok wejścia na ładowarkę. 

Z mojej perspektywy i doświadczeń, naprawdę warto wydać więcej i mieć solidny sprzęt na lata, niż ładować pieniążki w bezpieczniki czy sprzęt gorszej jakości i ciągle mieć nadzieję, że tym razem ładowarka samochodowa Nas nie zawiedzie :)

Wpis powstał w ramach współpracy z:
oraz GP Battery


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram