Mikołajkowy konkurs z GP Battery

30 listopada

Źródło: Internet
Na samą myśl o grudniu mam przed oczami witryny sklepowe, ozdobione bombkami, choinkami, Mikołajami, światełkami... Jednym słowem (no może dwoma) NA BOGATO! Jeszcze kilka lat temu uwielbiałam chodzić po galeriach czy centrum miasta i oglądać wystawy, poszukując prezentów świątecznych. Chyba się starzeję bo teraz odkładam wszystko na ostatnią chwilę ;) A ostatnia chwila związana jest z tłumami takich osób co to wszystko odkładają na ostatni tydzień ;) Normalnie cud i miód! 

Święta, świętami, a co z Mikołajkami? Mikołajki z kolei kojarzą mi się z drobiazgami które można schować do buta czy skarpety ;) Taki drobiazg który sprawi, że drugiej osobie będzie miło :)

I właśnie z okazji Mikołajek wspólnie z GP Battery oraz Streetcom przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wygrywają 3 osoby :) Nagrody w konkursie to: PowerBank GP oraz 2 zestawy filiżanek z logo GP :) Konkurs trwa od 30 listopada do 5 grudnia do godziny 23:59. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 6 grudnia pod wpisem konkursowym na blogu :)

Zasady konkursu są proste, wystarczy w komentarzu na blogu odpowiedzieć na jedno pytanie: Komu, dlaczego i jaki produkt GP Battery chciałabyś/chciałbyś podarować na święta? Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone :)

Będzie Nam niezmiernie miło jeśli polubisz Nas na Facebooku: Sieje Teje, GP BatteryStreetcom :)

Powodzenia!!!


!!! WYNIKI KONKURSU !!!

Wybór osób, które wygrały był naprawdę ciężki. Dziękuję wszystkim za udział ale niestety nagrody są tylko 3. Oto zwycięzcy:

1. Nagroda PowerBank:

Taki Powerbank to tylko mojej mamie. To tak dobra kobieta, że jak tylko po roku czasu zaczęłaby rozumieć do czego urządzenie służy...udostępniałaby go całemu światu...sąsiadka, fryzjerka, szef, policjant..każdy kto potrzebowałby podładować smartfona, laptopa, aparat, moja mama by go uratowała GB Powerbankiem! Stworzylibyście prawdziwego Energy SuperHero! ...nie mówiąc już o tym, że mojej mamie co raz rozładowuje się komórka, bo
ciągle do mnie dzwoni (i do całej rodziny) martwiąc się i pytając czy nie potrzebuje pomocy, bo to wspaniała kobieta:)

2. Nagroda Zestaw filiżanek:
Komu? Mojej czteroletniej córce Annie. Co? Latarkę GP Discovery Fun LHE112B-U1. Dlaczego? Moja córka jest teraz na etapie strachu przed ciemnością, boi się zasypiać, pyta czy nie przyjdą duchy albo czy ktoś nie przyjdzie z szafy. Taka latarka to świetny pomysl na poczucie bezpieczeństwa, mogłaby wziąć latarkę do łóżka i w razie obaw włączyć ją i zobaczyć, że wszystko jest ok :-). Poza tym córka uwielbia zabawy w piratów i poszukiuwanie skarbów, a to mógłby być świetny element jej wypraw :-). Myślę, że ta latarka świetnie by się sprawdziła, bo jest bardzo ładna, lekka, odporna na upadki i wodoodporna.

3. Nagroda Zestaw filiżanek:
Gdyby to były filiżaneczki
dałabym je dla mojej koleżaneczki.
Herbatkę z Paulinką często pijemy,
gdy naszych mężów obgadujemy.
A to byłby luksus niesłychany,
gdybyśmy piły ją z tak pięknej
porcelany.
A tu właśnie pojawiła się także o
kimś mowa,
kto powerbank do kieszeni chętnie
schowa.
To mąż mój ukochany,
ależ byłby uradowany.
Radość jego niesłychana,
sprawi, że i żona będzie zadbana.
Więc bardzo proszę o nagrody
przyznanie,
bo obdarować kogoś bliskiego to
fantastyczne doznanie ;)

Gratuluję zwycięzcom i czekam na wiadomość od Was przez 3 dni tj. do 9.12 do końca dnia -> siejeteje@gmail.com :)    Zobacz również

    0 komentarze

    Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

    Facebook

    Instagram