Gładko i dokładnie z Wilkinson Extreme3

27 listopada

Wiem, że jest moda na brodę… Wiem, że drwal to teraz synonim męskości… Ale nie muszę podążać za modą i trendami… Idę własną drogą… Drogą gładko ogolonego mężczyzny… Razem z Wilkinson Extreme3 Ultimate Plus.

Każdy gładki mężczyzna zaczyna dzień od golenia. Na rynku mamy do wyboru kilkanaście różnych modeli i marek maszynek jednorazowych. Jednak tylko Wilkinson Extreme3 Ultimate Plus jest warta zainteresowania. Jednoczęściowa maszynka Wilkinson została stworzona specjalnie dla mężczyzn, którzy cenią sobie dokładność i komfort golenia. Dwa paski nawilżające z podwójną dawką aloesu i witaminą E zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry chroniąc skórę podczas golenia. 0 50% szerszy pasek nawilżający, skutecznie nawilży i pomoże ochronić Twoją skórę przed podrażnieniami. Także pasek napinający jest o 50% szerszy – teraz golenie będzie jeszcze prostsze i bezpieczniejsze. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do kształtu twarzy zapewniając niezwykle dokładne golenie. Dzięki profilowanej, gumowej, antypoślizgowej rączce  maszynka nie wyślizguje się z rąk. Ergonomiczny kształt rączki i o 16% większa waga sprawiają, że maszynka Xtreme3 idealnie leży w dłoni. Dzięki temu mamy pełną kontrolę golenia, a wszystko sygnowane jest charakterystycznym znakiem „X” na rączce maszynki.
Maszynką miałem okazję golić się kilkukrotnie i zawsze było to miłe doznanie. Konstrukcja maszynki jest lekka, rączka dobrze leży w dłoni, potrójne ostrza golą dokładnie i co najważniejsze bez zacięć, a dwa paski nawilżające powodują, że skóra twarzy jest miękka i nawilżona. Osobiście szczerze polecam maszynkę, bo w porównaniu z Wilkinsonem konkurencja się chowa. Jeśli do tej pory miałem jakiekolwiek wątpliwości związane z wyborem jednorazówki, to Xtreme3 rozwiał je wszystkie. Polecam :) 

Jeśli i Ty również podążasz drogą gładko ogolonego mężczyzny w Twojej kosmetyczce nie może zabraknąć maszynki Wilkinson Extreme3 Ultimate Plus. To najlepszy z możliwych wyborów.

Wpis powstał w ramach kampanii Wilkinson organizowanej przez Rekomenduj.to

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram