Walentynki 2022 - Pomysły na prezent w Dniu Zakochanych

30 stycznia


Walentynki... Jak co roku 14 lutego obchodzimy Walentynki czyli Święto Zakochanych. I jak co roku chcemy obdarować bliską Nam osobę prezentem walentynkowym. Co wybrać w tym roku? Może perfumy? Może bielizna? A może coś mniej klasycznego, a bardziej zwariowanego? Ile osób, tyle pomysłów na prezent. Aby ułatwić wybór tej jednej, niesamowitej niespodzianki podsuwamy Wam kilka propozycji. Poszukiwania walentynkowego podarunku czas start! Poszukiwany: Prezent na Walentynki!

Dla Niego

Elegancki mężczyzna to zadbany mężczyzna, a najlepiej ogolony, czy na gładko czy ze schludnie przyciętym zarostem. Aby to się udało potrzebny jest pomocnik czyli golarka Philips Series 5000 Aqua Touch S5400/06. Golarka elektryczna do użytku na sucho i na mokro, z zaokrąglonym profilem głowic zaprojektowanym z myślą o ochronie skóry. Głowice poruszają się w 5 kierunkach, zapewniając szybkie i dokładne golenie, a nakładany trymer umożliwia idealne przycinanie wąsów i bokobrodów zapewniając do 45 minut bezprzewodowego golenia.

Każdy mężczyzna powinien posiadać na nadgarstku czasomierz - zegarek. który nigdy go nie zawiedzie i pozwoli zawsze być o czasie. Pomoże Wam w tym na pewno zegarek włoskiej marki Diesel Mega Chief DZ4323 napędzany japońskim mechanizmem kwarcowym. Ciemny cyferblat czasomierza, pokryto szkiełkiem mineralnym, odpornym na stłuczenia. Kopertę wykonaną ze stali szlachetnej, umieszczono na bransolecie z tego samego materiału. Do zalet zegarka DIESEL DZ4308 możemy zaliczyć m.in: datownik w formie okienka na tarczy zlokalizowany na poziomie godziny 3;00, na którym można odczytać aktualną datę, oraz stoper w formie chronografu odmierzający czas do 60 minut z dokładnością do 1/10 sekundy.

Dla Niej

Jednym ze sposobów na uwodzenie mężczyzny jest niepowtarzalny i niezapomniany zapach. Zapach, który nie pozwoli facetowi o Was zapomnieć. Carolina Herrera Good Girl odzwierciedla dwoistość natury kobiety. Jej odwagę i dziewczęcy urok. Powabną elegancję i tajemnicę. Po prostu nowoczesną, pewną siebie kobietę, której istotę wyrażają przeciwieństwa. Wyjątkowość zapachu Good Girl podkreśla też niepowtarzalny flakon. Czarna szpilka na ultra wysokim obcasie dopełnia charakteru tej wody perfumowanej dla kobiety deklarującej odważnie: „It’s so good to be bad“.

Gdzie spędzić niezapomniane chwile u boku ukochanej osoby? Weekend w górach dla dwojga Bańska Wyżna jest jedną z najlepszych form relaksu oraz idealnym miejscem do zorganizowania romantycznego turystycznego wypadu tylko we dwoje. Wybierając weekend w górach dla dwojga zyskujecie czas będący odskocznią od codziennej rutyny. Na miejscu zastaniecie piękne tereny, wiele atrakcji urozmaicających pobyt oraz komfortowy hotel, w którym rozgościcie się po dniu wypełnionym aktywnym wypoczynkiem.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram