Chusteczki LUBA - idealny zestaw w każdym domu

03 stycznia

Sprzątanie to czynność, którą wykonujemy codziennie. Nawet jeśli każdego dnia nie odkurzamy czy nie myjemy okien, są czynności, które towarzyszą Nam na co dzień. Mycie blatu czy zlewu po wieczornej pielęgnacji dzieci to idealne zakończenie dnia. Każdy z Nas potrzebuje do tego innych rzeczy. Jedni używają specjalistycznych płynów, inni wolą wodę i ściereczkę, jeszcze inni stawiają na prostsze rozwiązania takie jak jednorazowe ściereczki czyszczące LUBA

Uważam, że tego typu rozwiązanie jest bardzo dobre i wygodne. Szczególnie w czasach kiedy nie do końca jeszcze poradziliśmy sobie z koronawirusem używanie produktów jednorazowego użycia wydaje się być najlepsze. Ściereczki czyszczące LUBA charakteryzują się przede wszystkim skutecznością działania. Wystarczy przetrzeć nimi powierzchnię, aby uzyskać pożądany efekt. Warto wspomnieć również, że produkty zostały przebadane dermatologicznie, co jest szczególnie ważne dla Naszych dłoni. Nie musimy zakładać rękawiczek ochronnych, ponieważ mamy pewność, że ściereczka nie uczuli Nas. To co dla mnie jest równie ważne, to fakt, że wszystkie dostępne produkty nasączone są składnikami naturalnymi. 

Rodzina ściereczek czyszczących LUBA składa się między innymi z następujących produktów: 

- ściereczki uniwersalne z kwaskiem cytrynowym - kwasek cytrynowy to jeden z naturalnych środków pomagających nam w codziennych obowiązkach. Dzięki niemu ściereczki poradzą sobie z osadem z kamienia, mają działanie wybielające, antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Idealnie sprawdzą się w kuchni radząc sobie z codziennymi zabrudzeniami, np. po kawie, tłuszczu czy rozlanym płynie. 

- ściereczki czyszczące lodówkę, mikrofalówkę oraz AGD - sprzęty tego typu warto myć częściej ze względu na to, że mają kontakt z żywnością. Dzięki ściereczkom czynność ta jest szybka i sprawna. Ocet jabłkowy zawarty w chusteczkach neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając delikatną i subtelną woń. 

- ściereczki czyszczące łazienkę -dzięki wyjątkowo skutecznym składnikom o antybakteryjnym działaniu, przywracają czystość łazienkowej ceramice, glazurze oraz armaturze. Błyskawicznie usuwają osady z mydła i wody pozostawiając połysk. 

- pielęgnujące ściereczki do mebli - naturalne składniki, którymi nasączone są ściereczki, czyli wosk carnauba oraz olej z awokado pielęgnują i czyszczą powierzchnie drewniane. Odżywiają kolor, pozostawiają długotrwały i subtelny zapach. Idealnie sprawdzą się do salonu czy biura.

- ściereczki czyszczące kuchnię - czyli pomieszczenie, z którego korzystamy najczęściej. Miejsca zabrudzone warto czyścić od razu, dzięki czemu unikniemy trudnych i zaschniętych niespodzianek. Dzięki naturalnym składnikom takich jak ocet owocowy oraz soda z łatwością usuniemy plamy z tłuszczu czy ślady po postawionych kubkach z herbatą lub kawą. 

- ściereczki uniwersalne z octem - dzięki naturalnej i antybakteryjnej czyszczącej mocy octu, skutecznie wyczyszczą domowe powierzchnie z zabrudzeń takich jak tłuszcz, brud, odciski palców czy resztki jedzenia. Pozostawiają szybki efekt czystości i świeżości. 

- ściereczki uniwersalne z sodą - soda podobnie jak kwasek cytrynowy czy ocet to idealny pomocnik w naszym domu. Bardzo dobrze radzi sobie z zabrudzeniami po paście do zębów, osadami z mydła oraz zaciekami po wodzie. Zdecydowanie sprawdzi się w łazience czyszcząc armaturę oraz ceramikę.  

- ściereczki czyszczące do szyb, luster oraz płyt kuchennych - sprawiają, że powierzchnia pozostaje bez smug, odcisków palców czy śladów po owadach. Działają antybakteryjnie, pozostawiają długotrwały, subtelny zapach czystości i świeżości. 

Ściereczki czyszczące LUBA to bardzo dobre rozwiązanie ułatwiające sprzątanie. Dzięki zawartym naturalnym składnikom dbają nie tylko o czyszczone powierzchnie, ale również o Nasze dłonie oraz środowisko. Od dawna powtarzam, że warto sobie ułatwiać czynności, za którymi nie przepadamy, a które wykonać musimy. Ściereczki zdecydowanie należą do produktów ułatwiających codzienne obowiązki. 

--------------------------------------------------------------------------------

Jednym z najczęstszych problemów podczas rozwodu jest zgodność małżonków co do podziału majątku. Łatwiejszym i szybszym sposobem jest podział przy orzekaniu rozwodu, a nie po jego orzeczeniu. Taki podział majątku jest możliwy na wniosek przynajmniej jednego z małżonków, jeśli oboje są zgodni co do swoich udziałów w majątku wspólnym, a sam podział nie przedłuży postępowania rozwodowego. Jeśli sami nie jesteśmy gotowi na tego typu batalię, warto powierzyć ją specjalistom. Rzetelny adwokat sprawi, że cały proces przebiegnie szybciej i z pewnością będziemy zadowoleni z efektów kończących go. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram