Jak zapewnić bezpieczeństwo w firmie w dobie koronawirusa?

20 września

Pandemia koronawirusa przewróciła świat do góry nogami. Nikt z Nas nigdy wcześniej nie był w podobnej sytuacji. Zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorcy zostali postawieni przed nową rzeczywistością. Każdy dzień wnosił w Nasze życie coś nowego, coś do czego musieliśmy się dostosować. Aby firmy mogły funkcjonować normalnie muszą sprostać wymaganiom sanitarnym polegającym przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa swoim pracownikom. W tej sytuacji mogą liczyć na pomoc m. in. takich firm jak Adsystem.

Adsystem to marka zajmująca się produkcją materiałów reklamowych oraz stoisk targowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku, marka zaprojektowała stojak na dozownik do dezynfekcji rąk, a także stojak z wbudowanym dyspenserem. Umieszczenie takiego standu w firmie to prosty i jednocześnie skuteczny sposób na utrzymanie higieny dla wszystkich osób. W połączeniu z możliwością umieszczenia dodatkowych treści reklamowych daje to niezwykle praktyczny, a zarazem niedrogi w utrzymaniu produkt. 

Stojak idealnie sprawdza się zarówno w obiektach publicznych jak i biurach czy na stoiskach. Umieszczony tuż przy wejściu zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów oraz bakterii po pomieszczeniu. Jest łatwy w utrzymaniu czystości co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. 

Oprócz mebli zapewniających utrzymanie higieny wiele firm decyduje się również na to, aby zapewnić swoim pracownikom maseczki czy przyłbice. Zapewne wielu z was pamięta okres, kiedy maseczki ciężko było dostać. Na szczęście czas ten już minął i obecnie są one do zdobycia w wielu miejscach. Aby zachęcić potencjalnego klienta do zakupów u siebie Adsystem wprowadził do swojej oferty maseczki wielokrotnego użytku z opcją umieszczenia logo firmy na produkcie. 

Maseczka z nadrukiem została wykonana z myślą o jak największym ograniczeniu przenikania drobnoustrojów z zachowaniem wysokiego komfortu dla osoby noszącej. Konstrukcja maseczki opiera się na dwóch warstwach. Wewnętrzna i zewnętrzna cześć została wykonana z wygodnego i przyjaznego w dotyku poliestru. Wystarczy pranie w 60°C, po którym prasowanie nie jest potrzebne. Maska nie utrudnia swobodnego oddychania oraz zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, niwelując problem skraplania wody w okolicach ust i nosa. Ponadto zastosowano efektywne rozwiązanie w postaci regulacji gumek za uszy. Dzięki temu maseczka idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, zwiększając komfort oraz eliminując przestrzenie między skórą a materiałem.

Adsystem to przykład firmy, która dzięki swojej kreatywności stworzyła produkty pomagające innym przedsiębiorstwom w zapewnieniu higieny podczas pandemii koronawirusa. Przyniosą firmie wiele korzyści, ale przede wszystkim pozwolą na uniknięcie zbędnego ryzyka. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu my - pracownicy możemy czuć się bezpiecznie na stanowisku pracy. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram