Zarabianie online w czasie kwarantanny - płatne ankiety

26 marca


Szukasz możliwości dorobienia? Każde kilka złotych jest dla Ciebie ważne? W internecie, jeśli dobrze poszukamy, znajdziemy kilka sposobów na zarobienie małych, średnich i większych  pieniędzy. Jedne sposoby są bardziej absorbujące, inne mniej, jedne wymagają inwestycji, nie tylko czasu, a czasem i wkładu finansowego, a jeszcze inne stają się naszym dochodem pasywnym, bo nie robimy nic, a zarabiamy. Ponieważ kilka z tych sposobów przetestowaliśmy, chętnie opowiemy Wam o Naszych doświadczeniach. Dziś skupimy się na wypełnianiu płatnych ankiet online.

Wypełnianie ankiet jest dość prostym i skutecznym sposobem na zarabianie w internecie, ale od razu Wam napiszemy - kokosów nie zarobicie. Natomiast w zależności od panelu można od kilkudziesięciu do kilkuset złotych rocznie dorobić. Wielkość Naszego wynagrodzenia zależy głównie od ilości wypełnionych ankiet czyli czasu jaki zainwestujemy w wypełnianie. Po założeniu konta na wybranym panelu, musimy wypełnić ankiety profilowe, aby dostawać ankiety, więc dbajcie, aby dane były aktualne. Za wypełnienie ankiet zbieramy punkty, które wymieniamy na złotówki lub od razu dostajemy złotówki. Próg wypłaty w zależności od panelu waha się od 25zł do 50zł. W większości przypadków oprócz możliwości wypłaty gotówki na konto bankowe lub PayPal, możemy odebrać karty podarunkowe do popularnych sieci sklepów spożywczych czy elektronicznych, a także nagrody rzeczowe.
Przedstawimy Wam kilka paneli, na których zarabiamy pieniądze  (mniejsze lub większe), ale które są pewne i wypłacalne. Jeśli więc macie wolny czas, który nie wiecie jak zagospodarować, bo koronawirus i kwarantanna zmusiły Was do siedzenia w domu, a przy okazji chcecie zarobić parę złotych, zapraszamy do rejestracji na polecanych przez Nas panelach.

Panel badawczy Klub Kantar to społeczność ludzi, która wyraziła chęć dzielenia się swoimi opiniami poprzez wypełnianie płatnych ankiet przesyłanych mailem lub za pomocą aplikacji mobilnej. Uczestnikiem panelu może zostać każda osoba, która pozytywnie przejdzie proces rekrutacji i weryfikacji.  W panelu badawczym Klub Kantar wynagrodzenie to punkty, które można wymienić na nagrody. Liczba punktów przyznawanych za każdą ankietę zależy od jej długości, stopnia skomplikowania i tematyki. Nagrody to przelew, bon do Empiku lub doładowanie telefonu dostępne od 750 punktów. 
Toluna to internetowa platforma społeczna do głosowania z 21 milionami zarejestrowanych użytkowników w 50 krajach i 28 językach. Zdobywamy nagrody poprzez uczestnictwo w ankietach i dzieląc się głosowaniami i tematami tworzonymi bezpośrednio na Toluna.com. Każda usługa oferowana przez stronę jest bezpłatna, a za uczestnictwo w większości aktywności Toluna przyzna Nam punkty. Nagrody to przelew, bony do Empik, TK Maxx, Media Markt i Zalando oraz doładowania telefonu dostępne od 20000 punktów.
Cenne Opinie to panel badań rynku specjalizujący się w ankietach online, który jest własnością spółki Dynata, światowego lidera w dziedzinie cyfrowych badań panelowych. Wszyscy członkowie społeczności zdecydowali się przystąpić do panelu, wypełniać ankiety i zdobywać nagrody, które można wymieniać na talony od czołowych marek po przekroczeniu progu 50zł. Nagrody to karty podarunkowe do Tesco, Zalando, TK Maxx czy Media Markt.


Bycie członkiem społeczności Zymetrii polega na wyrażaniu swojej opinii w badaniach ankietowych, a także w dyskusjach na forum. Czasem uczestnicy mogą być proszeni również o testowanie produktów w domu. W razie potrzeby i chęci członkowie społeczności mogą kontaktować się ze sobą w sprawach nie związanych z badaniami poprzez wypowiadanie się i zakładanie swoich wątków na forum publicznym. Aby zostać członkiem panelu należy otrzymać zaproszenie od zarejestrowanego uczestnika. Nagrody to przelew lub bon do Empiku dostępne po uzbieraniu minimum 250 punktów.
Panel badawczy Ariadna to społeczność, dzięki której wypełniamy ankiety i zbieramy punkty. Udzielamy prawdziwych i rzetelnych odpowiedzi na przesłane ankiety, dzięki czemu otrzymujemy kolejne zaproszenia do badań i zarabiamy kolejne punkty, które wymieniamy na interesujące Nas nagrody rzeczowe w sklepie Ariadny. Zarobione punkty wymieniamy na nagrody, które na koszt Ariadny są dostarczane za pośrednictwem poczty na podany przez Nas adres. Nagrody rzeczowe są bardzo zróżnicowane i dostępne od 100 punktów.
LifePoints to miejsce dla tych, którzy chcą zostać wysłuchani. Panel jest mostem łączącym ludzkie zwyczaje i poglądy z tym, co firmy oferują konsumentom. Zostań członkiem globalnej społeczności i komunikuj się z milionami innych osób, które także dzielą się swoimi opiniami. Nagrody to przelew, bon do Empik, Zalando, Allegro lub TK Maxx, a punkty można także przekazać na cele charytatywne. Nagrody dostępne są od 2750 punktów.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram