Magazyn LOL Surprise - ciekawostki dla fanek laleczek

19 marca

Nikomu nie muszę mówić, że najbliższe dni, a może nawet tygodnie dla Nas Rodziców są wyjątkowe. Oprócz mnóstwa cierpliwości w zmaganiu z rzeczywistością niezbędna będzie pomysłowość. Propozycje nowych zabaw czy gier prędzej czy później się skończą, warto wówczas sięgnąć po coś co sprawi Naszym dzieciom przyjemność i jednocześnie związane będzie z ich zainteresowaniami. 
W ostatnim czasie w Naszym domu hitem są laleczki LOL. Przypadły do gustu nie tylko Madzi, ale również Marysi, która swoją laleczką może bawić się non stop. Dodatkami do każdej laleczki są ubranka, akcesoria np. okulary czy torebka. Dzięki nim zabawa może trwać naprawdę długo. Tak jak w przypadku innych ulubionych bajek, tak również tym razem oprócz zabawek dziewczynki kolekcjonują wszystko co jest związane z LOL. Wśród tych rzeczy możemy wyróżnić ubrania, akcesoria do włosów czy czasopisma. I właśnie na tej ostatniej rzeczy chciałabym się dziś skupić. 
Dzięki Wydawnictwu Media Service Zawada Magda z Marysią przenoszą się do świata laleczek LOL. Wydanie specjalne, które widzicie na zdjęciach to zbiór zagadek i historyjek związane właśnie z tymi bohaterkami. Do każdego wydania dołączone są dodatki, które możemy wykorzystać podczas zabawy. Wśród zadań do rozwiązania znajdziemy między innymi wyszukiwanie różnic, kolorowanki czy rebusy. 
Teraz, kiedy większość czasu spędzamy w domu jest to świetne rozwiązanie dla zabicia nudy. Sama wiem, że warto urozmaicać dzieciom zabawę, aby szybko się nie znudziły. Dzięki tego typu gazetkom dzieci rozwijają kreatywność, uczą się rozwiązywać zagadki, pisać czy liczyć. Dla Nas to strzał w dziesiątkę :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram