Beef Jerky Jack Link's - najlepsza suszona wołowina na świecie

23 marca

Na sklepowych półkach znajdziemy wiele różnych produktów, których mimo, że istnieją nigdy nie próbowaliśmy. Przechodzimy obok nich podczas codziennych zakupów, z rzadka dając się skusić na jakiś ekstra dodatek, nagrodę dla siebie, ale taką jakiej na co dzień nie konsumujemy. A czasami boimy się zaryzykować, aby spróbować czegoś nowego i poznać nowe smaki. Tak było i w Naszym przypadku, z pewną dozą niepewności, ale i dreszczykiem emocji skusiliśmy się na suszoną wołowinę Beef Jerky Jack Link's. I było warto. 

Żeby zrobić najlepszą suszoną wołowinę na świecie, potrzeba czasu i zaangażowania. Oprócz 100% zawartości najlepszego mięsa, przekąska Beef Jerky firmy Jack Link’s to także ponad 130 lat doświadczenia, ogromne umiejętności i cierpliwość.
Beef Jerky zawdzięcza swój niezwykły smak starej, tajnej recepturze. Mięso jest cięte na cienkie kawałki, przyprawiane wyselekcjonowanymi składnikami i powoli suszone. Potrzeba 200 g wołowiny, aby wyprodukować 100 g znakomitej przekąski Beef Jerky. Dzięki wysokiej zawartości białka (44%) i małej ilości tłuszczu (3%), Beef Jerky Jack Link’s to doskonałe małe co nieco pomiędzy posiłkami, po wizycie na siłowni lub basenie, czy po prostu na wycieczce pieszej lub rowerowej.
Beef Jerky to czysta, nieskażona, autentyczna i doskonała wołowina o charakterystycznym, słodkawym smaku z nutą podwędzenia - kwintesencja mięsa idealnego. W jaki sposób pyszna wołowina Beef Jerky trafia do torebek? Najpierw selekcja: wybierana jest tylko wołowina wołowa select premium, pokrojona w cienkie paski. Zgodnie z tradycyjną recepturą rodzinną, mięso przyprawiane jest wybranymi składnikami i subtelną mieszanką ziół. To wyjątkowa przyprawa, która nadaje Jack Link's Beef Jerky niezapomnianego smaku. Następnie przekąski mięsne trafiają do powolnego gotowania i suszenia. Delikatne paski wołowiny premium połączone są z rodzinnymi przepisami, przyprawami i odrobiną dymu. Jaki jest wynik? Pyszne, wysokobiałkowe przekąski mięsne.
Już dawno żaden produkt nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Piękny zapach, którego nie pomylisz z żadnym innym. Doskonały, wyrafinowany smak, którego szybko nie zapomnisz. Poręczne opakowanie, które możesz zabrać ze sobą wszędzie.  Energia, która poniesie Cię ku nowym szczytom. Jack Link's Beef Jerky to mnóstwo smaku, pasji i mocy dla każdego.Wpis powstał w ramach kampanii Jack Link's Beef Jerky agencji trnd.


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram