Wyzwanie 5000 kroków z Rexoną

19 listopada

Okres przedświąteczny to czas zdecydowanie intensywniejszy od pozostałych miesiącu w roku. Mamy zdecydowanie za dużo spraw na głowie, co sprawia, że zapominamy o najważniejszym - Naszym zdrowiu. I o ile w grudniu ruchu Nam nie brakuje, tak pozostałe miesiące wypadają zdecydowanie gorzej.

Czy wiecie, że aż 38% Polaków nie ma żadnej aktywności ruchowej? Problem ten stał się na tyle poważny, że zyskał nawet swoją medyczną nazwę - hipokinezji. Z myślą o zwiększeniu aktywności wśród społeczeństwa Rexona we współpracy z Robertem Kubicą zachęca do wzięcia udziału w wyzwaniu "5000 kroków z Rexoną". Na czym ono polega? Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon i mieć go przy sobie, a licznik sam nabije nam ilość kroków, które zrobimy wciągu dnia.
Dopóki nie pracowałam, zrobienie 5000 kroków wydawało mi się ogromnym wyczynem, teraz gdy prowadzę naprawdę intensywny tryb życia, zrobienie dziennej normy nie stanowi dla mnie problemu :) Biorąc pod uwagę tempo w jakim żyję, wspomagam się kosmetykami, które pomagają mi na co dzień. 

Rexona Lychee Fresh żel pod prysznic, który orzeźwia umysł i ciało dzięki świeżemu zapachowi. To propozycja dla kobiet, które szukają sposobu na przyjemne rozpoczęcie dnia. Damski żel pod prysznic Rexona Lychee Fresh jest bowiem wyjątkowym źródłem świeżości, dzięki zawartych w nim nutach tropikalnego liczi.

Rexona Stay Fresh Lychee antyperspirant w kulce pachnie tak samo świeżo i owocowo jak żel pod prysznic. Kosmetyk daje mi poczucie świeżości przez cały dzień. Dezodorant Rexona Stay Fresh Lychee to propozycja dla kobiet, które szukają sposobu na przyjemną świeżość w słodkim wydaniu. Damski antyperspirant Rexona Stay Fresh Lychee jest bowiem wyjątkowym źródłem świeżości, dzięki zawartych w nim nutach tropikalnego liczi. 
Rexona Men Citrus, 2w1 żel pod prysznic i szampon. Poranny zastrzyk energii na cały dzień, wspaniale orzeźwia umysł i ciało cytrusowy zapach zapewnia uczucie świeżości.  Pobudka nie zawsze bywa przyjemna... Wiele osób ma jednak jeden sprawdzony sposób, aby umilić́ sobie tę chwilę i z energią rozpocząć́ nowy dzień́. Żel pod prysznic Rexona MEN Citrus 2w1 dla mężczyzn łączy działanie żelu pod prysznic i szamponu. Jego cytrusowy zapach sprawia, że czujesz się świeżo.

Rexona Men Citrus antyperspirant w sztyfcie zapewnia ochronę  przed potem i przykrym zapachem. Ttechnologia Motionsense™ aktywowana przez ruch i wilgoć. Cytrusowy zapach zapewnia uczucie świeżości. Antyperspirant w sztyfcie dla mężczyzn łączy pełne świeżości składniki i technologię antyoksydacyjną, dzięki której gwarantuje długotrwały efekt. Formuła zapewnia skuteczną ochronę przed przykrymi zapachami, potem i dyskomfortem, a Ty możesz cieszyć się uczuciem niezwykłej świeżości nie tylko w chwili aplikacji antyperspirantu, ale przez cały dzień.
Propozycje damskie są bardzo przyjemne, ich zapach pozostaje na dłużej, a moja skóra dzięki nim jest odświeżona i delikatna. Z męskich kosmetyków zadowolony jest również Paweł. Podoba mu się ich zapach oraz trwałość. Chętnie używamy ich na co dzień.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram