CIF. Witaj, piękna Polsko

24 czerwca

Z pewnością każdy z Was zna markę Cif, jeśli nie z własnego doświadczenia to na pewno z reklam. Produkty tej marki goszczą w mojej rodzinie od zawsze. Moja mama i babcia korzystała z mleczka Cif, które doskonale usuwa zabrudzenia. Idąc ich śladami również posiadam ten środek w domu i często po niego sięgam. Jak pewnie wiecie Marka Cif to również inne produkty, które pomagają Nam w codziennych obowiązkach domowych. 
Dziś chciałabym wspomnieć Wam o bardzo ważnej akcji organizowanej właśnie przez markę Cif. Cif. Witaj, piękna Polsko to idea mająca na celu zadbanie o otaczającą Nas przestrzeń. Do tej pory marka troszczyła się o Nasze domy i mieszkania teraz przyszedł czas na okolicę. Marka chce zmieniać wygląd ulic, budynków, osiedlowych placów czy miejskich skwerów. Udział w akcji może wziąć każdy, komu zależy, aby jego najbliższa okolica wyglądała ładniej. W jaki sposób?
Aby przystąpić do akcji wystarczy zrobić zdjęcie miejsca, które naszym zdaniem wymaga renowacji. Może to być zabrudzona fasada kamienicy, zaniedbany skwer czy plac. Następnie wchodzimy na stronę www.witajpieknapolsko.pl dołączamy zdjęcie i wypełniamy krótki formularz zgłoszeniowy. Jeśli zdjęcie przez Nas zgłoszone znajdzie się na liście półfinalistów akcji pozostaje Nam zmobilizowanie rodziny i znajomych, by zagłosowali na Nasz pomysł. Jest o co walczyć, ponieważ miejsce z największą liczbą głosów już wkrótce zmienią się nie do poznania. Dodatkowo dla osób, których zgłoszenia znalazły się na liście półfinalistów, marka Cif przygotowała niespodziankę w postaci zestawów swoich środków czystości, które z pewnością przydadzą się w każdym domu. 
Jest to druga edycja akcji, pierwsza miała miejsce rok temu. Udało się wówczas odmienić 12 opuszczonych miejsc w całej Polsce, m.in. elewację kamienicy na starym rynku w Brzezinach czy widokowe miejsce nad Wisłą w Grudziądzu. Być może część z Was pomyśli, że 12 miejsc w skali całego kraju to nic, ale ja uważam, że każde odnowione miejsce to przestrzeń, w której z pewnością będzie Nam się żyło lepiej. Przecież każdy z Nas chce żyć i mieszkać w zadbanym i estetycznym miejscu. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram