Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 - codzienna porcja witamin dla całej rodziny

24 kwietnia

O tym, że soki zrobione przez Nas samych są najzdrowsze wiadomo nie od dziś. Dla mnie kwestia zdrowego odżywiania jest szczególnie ważna ze względu na dziewczynki, dlatego coraz częściej w Naszym domu goszczą świeżo wyciskane soki. Do tej pory używałam do tego zwykłej sokowirówki, nie byłam z niej do końca zadowolona, dlatego postanowiłam zamienić ją na wolnoobrotową wyciskarkę Hurom H100. 
Nie będę ukrywać, że od dawna przymierzałam się do zakupu takiej wyciskarki. Nie dość, że prezentuje się bardzo dobrze (po przeprowadzce do nowej kuchni zwracam uwagę na to, aby całość była ze sobą spójna), to dodatkowo sok przygotowany przez nią jest o wiele lepszy od dotychczasowych wyciśniętych przez sokowirówkę. Jeśli macie obawy przed tym, czy taka wyciskarka jest Wam potrzebna, możecie ją najpierw przetestować i sprawdzić. Ja tak zrobiłam i nie żałuję tej decyzji, ponieważ mogłam dokładnie poznać urządzenie i je sprawdzić. 
Zanim jednak przejdę do samej wyciskarki chciałabym napisać Wam krótką historię marki Hurom. Przygoda zaczęła się w Korei, od kilku prostych narządzi i marzeń: znaleźć sposób na przygotowanie pysznego soku zachowując przy tym witalne składniki odżywcze. Przy pomocy narzędzi ręcznie stworzono pierwszy prototyp, który stał się początkiem długiej drogi do szczytowych osiągnięć w technologii wyciskania soku. W ciągu ostatnich 40 lat Hurom dojrzał i został najlepiej sprzedającą się na świecie marką wyciskarek do soków – ponad 1 milion klientów w ponad 70 krajach na świecie. W tym czasie zgromadzili dziesiątki nagród i wyróżnień, plus ponad 100 patentów za unikalne technologie. Wszystko to jednocześnie pozostając wiernym misji: nieustanne szukanie lepszych sposobów na szczęśliwe i zdrowe życie dla naszych klientów.
Wyciskarka Hurom H-100 jest to urządzenie rewolucyjne i naszpikowane innowacyjnymi rozwiązaniami.  W tej nowatorskiej wyciskarce wykorzystano rozwiązania znane i sprawdzone z modeli Alpha i Alpha Plus. Innowacyjna, nowoczesna technologia wykorzystująca wyciskanie soku pod wysokim ciśnieniem w celu zminimalizowania utraty wartości odżywczych w procesie wolnoobrotowego wyciskania soków z owoców oraz warzyw. Technologia wyciskania firmy Hurom jest zaawansowaną wersją tradycyjnej metody wyciskania cytrusów. Wolnoobrotowe wyciskarki pozwalają produkować nie tylko soki z owoców i warzyw, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologi można przygotować w nich również produkty premium takie jak: mleko z orzechów, lody czy sorbety. 
Obsługa wyciskarki jest bardzo intuicyjna. Montaż elementów jest łatwy, a wszystko jest bardzo dokładnie opisane w instrukcji. Warto wspomnieć, że do urządzenia dołączona jest książeczka, w której opisane są kombinacje łączenia owoców i warzyw oraz to, jakie produkty należy spożywać w przypadku różnych dolegliwości. Sama się zdziwiłam co powinnam pić i jeść w przypadku mojego bólu głowy czy problemów żołądkowych. To co bardzo mnie ucieszyło to cicha praca wyciskarki. W porównaniu do poprzedniej sokowirówki praktycznie jej nie słychać, nie przeszkadza pozostałym domownikom i nie obudzi ich, kiedy będzie użytkowana z samego rana. 
Innowacyjne filtry wewnętrzny i zewnętrzny zapewnia Nam szybsze i łatwiejsze mycie urządzenia. Filtry zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać gromadzeniu się pulpy między szczelinami. Wystarczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą. Dzięki temu czas mycia został skrócony do zaledwie kilku sekund. Potwierdzam to całkowicie. Przyznaje się bez bicia, że nie cierpię mycia urządzeń kuchennych. W tym przypadku tak jak zapewnia Nas producent wszystko trwa chwilę, a elementy umyte są dokładnie. 

Jak już mówimy o wyciskarce chciałabym polecić Wam przepisy na trzy soki, które cieszą się w Naszym domu największym powodzeniem:
1. Sok marchwiowy - chciałam sprawdzić, czy ten przygotowany przeze mnie będzie smakował równie dobrze, jak popularny sok w butelce. Do marchwi dołączyło jabłko oraz pomarańcza. Owoce i marchew obieramy i kroimy na kawałki, które zmieszczą się w otworze. Wrzucamy na przemian marchew, jabłko oraz pomarańczę. Muszę to napisać - sok jest o wiele smaczniejszy od sklepowego :)
2. Sok cytrusowy - to zdecydowanie mój faworyt :) Połączenie cytryny, grejpfruta oraz pomarańczy smakuje wyśmienicie i sok nawet nie jest kwaśny jak można się tego spodziewać. 
3. Owocowy duet - banan i pomarańcza, trochę obawiałam się tego połączenia, ale sok wyszedł bardzo słodki i chyba najbardziej przypadł dziewczynkom, do tego stopnia, że zabrakło Nam składników ;)
Po sprawdzeniu urządzenia wiem, że warto w nie zainwestować. Dzięki niemu mamy pewność, że zarówno my jak i Nasze dzieci spożywamy soki pełne witamin i zdrowych składników. Z pewnością wyciskarka posiada wiele plusów takich jak cicha praca, łatwość montażu oraz mycia czy możliwość tworzenia nie tylko soków, ale również sorbetów czy smakowych mlek. Decydując się takie urządzenie mam pewność, że moja rodzina otrzyma codziennie porcję witamin potrzebnych do prawidłowego rozwoju i wzmocnienia odporności. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram