VisolVit - codzienny zestaw witamin

28 kwietnia

Dzieci mają niezmożone pokłady energii. Patrząc na Magdę i Marysię sama się dziwię skąd mają jej aż tyle. Czasami wystarczy im kilka minut odpoczynku i mogą bawić się i biegać od początku. Magda dodatkowo jest w takim okresie kiedy chętnie się uczy, lubi dodawać i odejmować, sprawia się przyjemność pisanie i czytanie. W okresie intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego z przyjemnością sięga po VisolVit Junior, który dodaje jej energii i dostarcza witamin potrzebnych do prawidłowego rozwoju. 
VisolVit otrzymujemy w formie granulatu lub jak kto woli oranżadki, którą dzieci bardzo chętnie piją. Jest orzeźwiająca, a do tego smaczna. Zawiera witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży po 3. roku życia, między innymi: 
- witamina D - odpowiada za sprawność mięśni i odporność, zdrowe i mocne zęby oraz kości,
- witamina C - jest idealna w walce z przeziębieniami, chroni i wzmacnia organizm, 
- witamina A - odpowiada za zdrowe, mocne włosy i paznokcie,
- witamina K - jest niezbędna w utrzymaniu dobrej krzepliwości krwi,
- witamina B12 - wzmaga apetyt i poprawia koncentrację,
- witamina B1 - pomaga walczyć ze stresem.
Warto wspomnieć, że składniki zawierają barwniki pochodzenia naturalnego, nie zawierają konserwantów oraz glutenu. 

Sposób przygotowania:
Zawartość jednej saszetki rozpuścić w 0,5 szklanki chłodnej wody. Zalecane spożycie to w przypadku dzieci i młodzieży od 3 roku życia - 1 saszetka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Sama żałuję, że VisolVit przeznaczony jest tylko dla dzieci, pamiętam kiedy byłam dzieckiem lubiłam tego typu formę suplementów. Picie takiego napoju jest o wiele przyjemniejsze niż łykanie tabletek. VisolVit widoczny na zdjęciu jest o smaku truskawkowym. Jeśli Wasze dziecko nie przepada za takim smakiem, możecie wybrać opcję pomarańczową :)
Zapewne każdy z Nas chce, aby Nasze pociechy były zdrowe, pełne energii, a przy tym szczęśliwe. Jak widzicie z VisolVitem to dziecinne proste. Nasze dzieci otrzymują porcję witaminę, a dodatkowo szklankę z orzeźwiającym napojem :)

#TeamVisolVit 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram