Bonusway - cashback za zakupy on-line

27 grudnia

Szał przedświątecznych zakupów już minął, ale rozpoczął się czas wyprzedaży. Kupujemy przez internet na tyle dużo i często, że postanowiliśmy pomyśleć czy nie dałoby się może oszczędzić na tych zakupach on-line. I wtedy trafiliśmy na platformę zakupową Bonusway.
Bonusway wystartowało w 2011 roku, kiedy to czterech Finów postanowiło spełnić swoje marzenia i założyć własny start-up. Dziś, Bonusway działa już w 13 krajach, oferując swoim użytkownikom mnóstwo inspiracji zakupowych. Od 2017 roku jest też w Polsce, gdzie z radością pomaga Polakom kupować wygodniej i sprytniej w sieci. Bonusway to społeczność, której użytkownicy otrzymują bonusy za każdy zakup w internecie. Przeciętny użytkownik Bonusway oszczędza nawet kilkaset złotych rocznie robiąc zakupy w sieci przez serwis Bonusway.
Bonusway to w pełni darmowy serwis, dzięki któremu część pieniędzy wydanych w sieci wraca do użytkownika. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się w Bonusway.pl i przejść przez witrynę platformy do swoich ulubionych sklepów internetowych. Za każdy zakupiony produkt platforma nalicza bonus do profilu użytkownika. Każdy sklep ma określoną wartość oferowanego bonusu, którą można sprawdzić na profilu danego sklepu. Gdy tylko uzbierane bonusy osiągną łączną wartość 40 złotych, można wypłacić pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe lub PayPal.
Oferta platformy jest dosyć szeroka. Znajdziecie tu na pewno wszystkie swoje ulubione sklepy. Aby bonus naliczał się prawidłowo należy pamiętać o wyłączeniu AdBlocka oraz nie używaniu jednocześnie dwóch i więcej platform zakupowych.  Koniecznie pamiętaj również o zainstalowaniu wtyczki Bonusway - przpomni Wam ona o możliwości skorzystania z bonusu. Skoro już wszystko jasne, to ruszamy na zakupy!

 Wpis powstał w ramach kampanii Bonusway na zlecenie Streetcom.
Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram