Somersby Apple Secco Taste - wytrawny smak jabłek

17 października

Piwo Somersby to 55% napoju o smaku jabłkowym i 45% piwa, a jeśli dodamy kostki lodu, otrzymamy przepis na udany relaks w 100%. Wyjątkowy smak, subtelna zawartość 4,5% alkoholu oraz delikatne musowanie bąbelków sprawiają, że czas płynie wolniej, a Ty przenosisz się do świata owocowej radości. Somersby to unikatowe połączenie piwa i jabłek, idealne proporcje sprawiają, że smaku Somersby nie da się pomylić z żadnym innym piwem.
Tak pisałem o Somersby poprzednim razem, gdy miałem okazję testować ten niezwykle orzeźwiający, jabłkowy napój. Tym razem piwo Somersby zagościło w moim domu po raz drugi. I niby butelka ta sama, jabłka te same, nazwa ta sama, a smak jakby inny. Bardziej wytrawny. Przed Wami Somersby Apple Secco Taste - bardziej wyrazisty wariant piwa Somersby.
Marka Somersby tym razem stawia na zdecydowanie mniej słodki smak, z wyraźną owocową nutą - musujący napój o delikatnie wytrawnym smaku jabłek. Pełen delikatnie musujących bąbelków. Z nową szatą graficzną, piękną głęboką zielenią na etykiecie i bardziej eleganckim wyglądem.
Somersby Apple Secco Taste najlepiej smakuje schłodzone do temperatury 2-4 stopni Celsjusza. Już pierwszy łyk pozwala nam wyczuć różnicę między standardową wersją, a nowym smakiem. Bardziej wytrawny, delikatnie musujący smak zapada szybko w pamięć, a kubki smakowe domagają się kolejnej porcji. Warto zrobić sobie tą przyjemność i spróbować Somersby Apple Secco Taste. Nie będziecie żałować :) Ci co już spróbowali chcą więcej!

Wpis powstał w ramach kampanii Somersby na zlecenie Streetcom.Pamiętaj - korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie. Wspieramy politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram