Monte Balance - sposób na pożywną przekąskę!

11 lipca

Monte Balance to połączenie jedynego w swoim rodzaju mlecznego kremu, kuszącej czekolady i zdrowych orzechów z mniejszą niż w dostępnych na rynku deserach zawartością cukru i tłuszczu, za to z większą zawartością białka. Nie zawiera polepszaczy, barwników, glutenu ani żelatyny. W Monte Balance znajdziesz:
- prawie 30% mniej kalorii niż w klasycznym Monte,
- 50% mniej tłuszczu oraz mniejszą zawartość tłuszczu,
- 36% więcej białka w porównaniu do klasycznego Monte.

Receptura Monte Balance została oparta na najnowszych badaniach na temat zalecanej dziennej dawki spożycia poszczególnych składników przy standardowym poziomie aktywności fizycznej. W skład Monte Balance wchodzi białko, wapń, orzechy laskowe oraz kakao. Wszystkie składniki połączono tak, aby stanowiły zdrową i pożywną przekąskę dla osób aktywnych. 

Udział w projekcie trnd Monte Balance pozwolił mi, rodzinie i znajomym poznać nową wersję Monte, bogatszą o elementy pozwalające prowadzić zdrowy i intensywny tryb życia. Monte Balance świetnie nadaje się na przekąskę między posiłkami, po siłowni, basenie czy ćwiczeniach. Monte nadaje się również na deser prosto z lodówki w upalne dni. 

Najważniejsze i najmilsze podczas projektu było dzielenie się Monte Balance. Podczas spotkań z rodziną i znajomymi miałem okazję podzielić się nie tylko samym produktem, ale również istotnymi informacjami na temat deseru. Przy okazji poznałem również opinie moich rozmówców na temat Monte Balance. Wszyscy byli zadowoleni i pozytywnie wypowiadali się na temat smaku deseru, jego składu i właściwości. Zdrowa i pożywna przekąska - tylko Monte Balance!


Wpis powstał w ramach kampanii Monte Balance organizowanej przez trnd.Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram