Odplątani dzięki GP Battery

28 października

W związku z tym, że przez ponad trzy lata moimi najważniejszymi "rozrywkami" były obowiązki typowo związane z domem, zdążyłam polubić bądź też znienawidzić niektóre z nich. Do tych zdecydowanie miłych i sprawiających mi przyjemność mogę zaliczyć z pewnością gotowanie, a do tych mniej lubianych... no tu by się trochę tego nazbierało ;) Na pewno prasowanie! Na pewno zmywanie naczyń! Na pewno odkurzanie! Znalazłabym jeszcze kilka, ale pominę je :)

Jako, że żyjemy w czasach wciąż rozwijającej się techniki i technologii do moich "ulubionych" czynności należy od pewnego czasu ogarnianie kabli, kabelków i sprzętów czekających w kolejce do ładowania, przy ulubionym kontakcie ;) Kiedy widzę telefony podłączone do ładowania, w innym kontakcie podłączoną lampkę i laptop, i na stole lub tuż przy kontakcie czekający tablet i baterie do aparatu to coś mnie trafia! Jeszcze śmieszniej jest wtedy gdy trzeba naładować dwa telefony, które mają polską przejściówkę... i te dwie ładowarki po prostu się nie mieszczą w jednym kontakcie... :/ Oczywiście nie mamy w domu jednego kontaktu, ale jakoś głupio wygląda podłączony do ładowania tablet czy telefon w łazience...

No i tu chyba powinnam napisać, że ta czynność należała do tych nielubianych :) Tak piszę w czasie przeszłym, ponieważ na ratunek przyszła do Nas ładowarka ścienna firmy GP Battery. No tak pomyślicie ładowarka jak to ładowarka, włączasz do kontaktu, podłączasz urządzenie i się ładuje :) Cudeńko jest tak fajne, że ma dwa wejścia USB dzięki czemu możemy ładować trzy urządzenia na raz w jednym podwójnym kontakcie :) Jest tak dobrze zbudowana, że nie przeszkadza innym ładowarkom... Dzięki temu, że ładowanie odbywa się poprzez port USB możemy ładować zarówno telefony, tablety, odtwarzacze MP3, aparaty fotograficzne czy konsole. Posiada zabezpieczenie nadprądowe, przed zwarciem, zabezpieczenie termiczne i ochronę przed przepięciami. Zdecydowanym plusem dla Pań jest to, iż zmieści się do każdej damskiej torebki :) Możemy jej używać wszędzie! W domu, biurze, kawiarni czy szkole. 

W skład kolekcji Smart On The Go wchodzi również przewód Micro USB o długości 2 metrów. Idealny dla osób, które gniazdko mają dalej od półki czy stolika. 
Wpis powstał w ramach współpracy z:
oraz GP Battery
Obserwujcie Nasz blog, ponieważ to nie koniec Naszej przygody z serią Smart On The Go :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram